Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uczucie zimna, zimne poty
Hej. Od jakiegoś czasu w nocy budzę się spocona na dekolcie głównie. Mimo tego jest mi wtedy zimno. Czasem pojawiają się dreszcze dość silne, ciśnienie wtedy jest wyższe a tętno niskie... Czy ktoś ma pomysł jak sobie z tym poradzić? Wizytę mam 10.05 więc na pewno zapytam... O ile Po solu to mogłam sobie wytłumaczyć że musiałam zmieniać koszulki 2 razy w nocy. Tak samo jak ciąża ale minęły już 3 miesiące od porodu... Uśmiech
Odpowiedz
Serenity ja tak mam ale przyzwyczaiłam się Oczko

A aktualnie to wszystko co wypijam to wypocę Oczko ale aktualnie walczę z gorączką od nerek Oczko
Odpowiedz
Ja tak mam od kilku ładnych lat. Budzę się mokrutka i jest mi cholernie zimno. Pytałam lekarzy co to może być,tylko od ogólnego usłyszałam, że to prawdopodobnie jest związane z SM i unerwieniem skóry. Neurolog się tym nie przejął, ginekolog też nie (myślałam, że to może początek menopauzy). I ten pot ma taki specyficzny zapach. Pocę się głównie na dekolcie i na brzuchu, chociaż ostatnio to wszędzie. Czasem prześcieradło jest tak mokre jakbym się zesikała.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Ja mam podobnie
Odpowiedz
Wiecie, jak tak czytam niektóre posty, to z lekka ogarnia mnie przerażenie. Ale że jak? To też przez SM?
Mam podobnie. Otwieram okno, powlekam w zimie letnią kołdrę, śpię jak bóg stworzył a i tak się pocę. Przecież kur*icy można dostać ;-(
Odpowiedz
Oj można. Ja się obawiałam, że coś się ze mną dzieje. Jakoś tak sceptycznie podchodziłam do tego, że to może być przez SM, ale widzę, że nie jestem sama. To miłe poniekąd :-)
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Mam to samo. Chociaż u mnie to się zbiegło w czasie z przyjmowaniem antydepresantów, które mają taki skutek uboczny. Terapię skończyłam kilka tygodni temu, ale nadal się budzę spocona jak mysz. I mi zimno przy tym. Zgroza.
Odpowiedz
u mnie zupelnie cos innego...kiedy biore wit D budze sie mokra jak szczur ...koszulke mozna wykrecac....nie wezme to wszystko wraca do normy...dziwne troche ...a od miesiaca zmienili mi tec na aubagio i teraz spie pod kocem i koldra bo takie zimno mnie trzesie...zdarza mi sie wstawac w nocy i robic termofor bo nie mozna spac z zimna
Odpowiedz
Edyta zrob sobie badanie na poziom d3, nie wiem czy akurat suplemenatcja wplywa ba objawy obltorych piszesz ale jak wiazesz to z d3 to warto sprawdzic.
Duzo bierzesz wit?
Odpowiedz
22 maja mam wizyte u mojego neurologa...wiec mysle ze wykona mi jakies badania...kompletnie nie wiem czego sie spodziewac...tu w Niemczech to wyglada troche inaczej ...nie naleze do zadnego programu...albo mam kiepskiego neurologa ...jestem zdiagnozowana w lutym a do dzis nie zrobili mi zadnych wynikow oprocz tych w szpitalu...watroby ...poziomu witamin ...mimo ze tecfidera mnie dojechala zoladek watrobe jelita..to dostalam buscopan na tydzien a potem aubagio i tez szukalam na wlasna reke czegos na temat tej wit D i potliwosci ...powinno byc odwrotnie....a witamine d bralam taka normalna z apteki.....ehhh
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości