Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogoda czy rzut
#1
hej, jak się czujecie przy tej pogodzie ? 
Od jakiegoś czasu gdy jest ciepło mam odrętwiałe  nogi ale wszystko mija, czasami zatyka mi się ucho ale wtedy jest wyczulone na dźwięki. Wczoraj wieczorem zauważyłam ze w prawym oku mam lekki oczopląs. Pogoda jest okropna i z ciśnieniem tez  jest  coś nie tak. W lutym mi miałam rzut i byłam na sterydach w tabletkach, możliwe ze znowu ma rzut? 
Pozdrawiam  Uśmiech
Odpowiedz
#2
Ja przy tej pogodzie też mam co chwilę coś nowego, a to inaczej niż zwykle się chodzi, a to gorzej światła na drodze widzę, myślałam że już po przesileniu, ale energia mi wróciła, ale objawy co chwilę nowe, nie przejmuje się na razie za bardzo tym.
Odpowiedz
#3
Raczej pogoda swoje robi. Nie mogłam się dzisiaj obudzić. Wstałam rano, a później co chwilę usypiałam i w rezultacie z łóżka wygrzebałam się ok 12. Do pracy przyszłam jak za kare, mimo że ją lubię.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#4
Jak pogoda jest niestabilna, albo są upały, to też dużo gorzej to znoszę
Odpowiedz
#5
(29-04-2019, 15:32)Bubka napisał(a): Raczej pogoda swoje robi. Nie mogłam się dzisiaj obudzić. Wstałam rano, a później co chwilę usypiałam i w rezultacie z łóżka wygrzebałam się ok 12. Do pracy przyszłam jak za kare, mimo że ją lubię.

ostatnio  tak samo mam ze wstawaniem.
Odpowiedz
#6
(29-04-2019, 15:24)hela napisał(a): Ja przy tej pogodzie też mam co chwilę coś nowego, a to inaczej niż zwykle się chodzi, a to gorzej światła na drodze widzę, myślałam że już po przesileniu, ale energia mi wróciła, ale objawy co chwilę nowe, nie przejmuje się na razie za bardzo tym.

Miewam podobnie jak Hela, takie chwilowe zawirowania, ale przymykam na to oko. Czy to od pogody to nie wiem  Huh
Odpowiedz
#7
Ja to dziś jestem " zdechła" , nogi słabe, ręce tak samo, ogólnie samopoczucie do d..y . Te zmiany pogody mnie wykańczają. Nawet nie zastanawiam się czy to rzut czy nie.  W marcu byłam na Solu więc rzut raczej nie wchodzi w grę ?  Zdezorientowany .
Odpowiedz
#8
Mam dziś podobnie, lewe oko nie nadąża za prawym...
Odpowiedz
#9
(29-04-2019, 15:24)hela napisał(a): Ja przy tej pogodzie też mam co chwilę coś nowego, a to inaczej niż zwykle się chodzi, a to gorzej światła na drodze widzę, myślałam że już po przesileniu, ale energia mi wróciła, ale objawy co chwilę nowe, nie przejmuje się na razie za bardzo tym.

Dokładnie. Ja od wczoraj odczuwam cięższe nogi i ręce, jakoś tak w ogóle słabiej...oby pogoda się już ustabilizowala.
Odpowiedz
#10
Ja ogólnie nogi też dziwnie odczuwam ale to chyba jeszcze po gorączce. Ogólnie szkołę otworzyli i trzeba było od wczoraj wyjść z domu Oczko a może te nogi to jednak pogoda? (i lenistwo bo z kondycji totalnie wyszłam)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości