Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca...
#1
Hej Uśmiech Od czerwca 2018 roku wiem, że jestem chora... od października 2018 roku przyjmuje leki tec. Pracuje w sklepie kosmetycznym, w którym przyjmuje dostawy, wystawiam towar na półki, i jestem czasem na nogach 12h, zazwyczaj po 7-8 ale zdarzają się tez 12. I teraz moje pytanie czy uważacie ze nie powinnam tak pracować? Ze źle to wróży na przyszłość? Rozmawiałam ze swoim lekarzem, powiedziała, że mogę pracować normalnie, że ma pacjentów którzy pracują jako górnicy, leczą się i jest wszystko ok. Jednakże zastanawiałam się nad tym zaświadczeniem o niepełnosprawności, ze mogłabym pracować tylko po 7 godzin.. bardzo lubie swoją prace, i czuje się dobrze... czasem jestem zmęczona bardziej, i mam jakiś kryzys, ale ogólnie jest wszystko dobrze.. dajcie znać co myślicie i jak wyglada wasza praca? Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#2
Wszystko na miarę swoich możliwościOczko Dajesz radę i sprawia Ci to przyjemność to pracuj, ruch to zdrowieUśmiech ja tam nie widzę problemu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Necik jak nie meczysz sie za bardzo i dajesz rade i chcesz to pracuj dalej jak pracujesz
Odpowiedz
#4
Jak dajesz radę fizycznie, to myślę że tak, ale pamiętaj o odpoczynku, szczególnie jak źle się czujesz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości