Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o polecenie psychologa
#1
Czy mógłby mi ktoś polecic sprawdzonego psychologa zajmujacego sie osobami z sm albo niepełnosprawnoscia? Interesuja mnie konsultacje on line (kamerka, ew telefon) Z góry mówie ze deklarowana pomoc psychologiczna w stowarzyszeniu to fikcja. Najpierw dzwoniłam zostałam poinformowana, ze mam wypelnic formularz, dzwoniłam dwa tygodnie poźniej okazało sie, że formularz nie dotarł, ale teraz juz na pewno ktoś sie odezwie, oczywiscie do tej pory cisza, sprawa sie ciagnie prawie 2 miesiace. Przykre jest to, że w ten sposób traktuje sie chorych ludzi.
Odpowiedz
#2
(17-08-2021, 18:21)Rose napisał(a): Czy mógłby mi ktoś polecic sprawdzonego psychologa zajmujacego sie osobami z sm albo niepełnosprawnoscia? Interesuja mnie konsultacje on line (kamerka, ew telefon) Z góry mówie ze deklarowana pomoc psychologiczna w stowarzyszeniu to fikcja. Najpierw dzwoniłam zostałam poinformowana, ze mam wypelnic formularz, dzwoniłam dwa tygodnie poźniej okazało sie, że formularz nie dotarł, ale teraz juz na pewno ktoś sie odezwie, oczywiscie do tej pory cisza, sprawa sie ciagnie prawie 2 miesiace. Przykre jest to, że w ten sposób traktuje sie chorych ludzi.

Czy masz na myśli poradnię psychologiczną w ramach PTSR? https://ptsr.org.pl/specjalisci
Może wystąpił jakiś techniczny problem? Z tego co wiem (chociaż to oczywiście inna organizacja) porady działają sprawnie i wiele osób jest bardzo zadowolonych. Daj znać czy to o te porady chodzi, jeśli tak- spróbuję pomóc.
Odpowiedz
#3
Tak chodziło mi o tą poradnie.  Powiem szczerze że nie wydaje mi się żeby to był bład techniczny ponieważ tak jak pisałam rozmawiałam drugi raz z panią która zapewniała mnie, że skoro pierwszy formularz (podobno) nie dotarł to ona dopilnuje sprawy i bedzie wysyłała mejle do pani psycholog, wiec nawet gdyby z psychologiem nie było kontaktu to mogłabym chociaz dostac informacje, ze jest jakiś problem. A tak to cisza.
Odpowiedz
#4
(30-08-2021, 12:27)Rose napisał(a): Tak chodziło mi o tą poradnie.  Powiem szczerze że nie wydaje mi się żeby to był bład techniczny ponieważ tak jak pisałam rozmawiałam drugi raz z panią która zapewniała mnie, że skoro pierwszy formularz (podobno) nie dotarł to ona dopilnuje sprawy i bedzie wysyłała mejle do pani psycholog, wiec nawet gdyby z psychologiem nie było kontaktu to mogłabym chociaz dostac informacje, ze jest jakiś problem. A tak to cisza.

Wysłałam do Ciebie przed chwilą wiadomość prywatną w tej sprawie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości