Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezsenność
I kolejna nie przespana noc. A za chwilę znowu dzień. Kiedyś cieszyłem się z takich chwil, jak powitanie kolejnego dnia. Obecnie myśli zajmuje mi ciągłe zastanawianie się, jak go przeżyć i skąd na to wziąć siły i energię :-( Prochy nie pomagają, ciepłe mleko również. 
Jak u Was z bezsennością?
Odpowiedz
Miewam okresy, kiedy budzę się w nocy i już nie ma spania. I żeby to się poprawiło kolejnej nocy... Nie ma opcji. Nieraz to trwa i ze dwa tygodnie. Prochy nie działają, wręcz mam wrażenie, że jest po nich jeszcze gorzej. Lekarz jakoś na to nie reaguje.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Ja przy Beatferonie nie spałam , maks 2 h snu i koniec.
Teraz tez czasem zdazaja mi sie bezsenne noce.
Z czw na pt syn byl u dziadkow, mialam odespac, wypoczac- a tu dupa.
Teraz siedze i tez patrze na zegarek i sie zastanawiam jak przezyc kolejny dzien jak sil brak
Odpowiedz
A jak tam u Was z tarczycą?
Odpowiedz
(04-05-2019, 08:11)sloneczko25 napisał(a): A jak tam u Was z tarczycą?

Ok, wyniki w normie
Odpowiedz
TSH niby w normie. Muszę sobie zrobić cały panel tarczycowych, bo słyszałem że TSH jeszcze o niczym nie świadczy.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
U mnie bezsenność na początku drogi z sm
Lekarz polecił mi wtedy hydroksyzyne 20mg brana doraźnie
Niektórzy twierdzą że uzależnia Ale ja po tyg wróciłam do normalnego spania
Odpowiedz
Tarczyca u mnie zwalona, niedoczynność. Neurolog sam się dopytywał co mnie jeszcze trafiło, bo podobno tego rodzaju choroby lubią być w parze. Jednak od kiedy zacząłem brać hormony to wróciła mi do normy.
Odpowiedz
Ja też hydroksyzynę biorę kiedy nie mogę spać, najczęściej to jest przy zmianach pogody.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Mi przepisali Ketrel 25mg. Do tej pory dawał radę ale od kilku dni jak bym łykał placebo ;-(
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości