Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie wpływu akceptacji choroby na jakość życia w SM.
#1
Żarówka 
Cześć Uśmiech Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo we Wrocławiu, piszę pracę magisterską na temat akceptacji choroby a jakości życia osób z SM. Ankieta jest dość długa ( zawiera dwa standaryzowane kwestionariusze plus moja własna ankieta socjo-demograficzna), ale myślę, że około 15 minut wystarczy by ją wypełnić. Będę wdzięczna za wypełnienie ankiety Uśmiech Z góry dziękuję  Uśmiech
Link do ankiety : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...Q/viewform
Odpowiedz
#2
Wypełniłam. Ale trochę nie dopracowana ta ankieta. Zaznaczając odpowiedź nie i tak trzeba udzielić odpowiedzi w kolejnym pytaniu.

Wzór na BMI jest niepoprawny.
Odpowiedz
#3
(04-05-2019, 21:59)klaudia26 napisał(a): Wypełniłam. Ale trochę nie dopracowana ta ankieta. Zaznaczając odpowiedź nie i tak trzeba udzielić odpowiedzi w kolejnym pytaniu.

Wzór na BMI jest niepoprawny.

Zgadzam się. Na początku chętnie wypełniałam każdą ankietę, bo wiadomo, że chce się młodym ludziom pomóc, ale potem CZASEM trafia się na różne kwiatki i się odechciewa. Oczko
Odpowiedz
#4
Pytanie jak czesto jestem w szpitalu z powodu hospitalizacji w wyniku rzutu badz odbioru czy podania leku jest bez sensu.
Wypelniona ankieta
Odpowiedz
#5
W ja zaczęłam, ale jak doszłam do pytania o inne choroby i zaznaczyłam „nie” a w kolejnym musiałam wybrać jakąś chorobę, to mi się odechciało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
Zrobione
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości