Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejka wszystkim
#1
Może i ja się przywitam nazywam sie Agata mam 29 lat. Od pazdziernika mam stwierdzone sm. Lecze sie od stycznia. Lekarz od programu programuzaprosil mnie od razu na wizyte po moim telefonie i wyslaniu wyników. Automatycznie weszlam w program ku mojemu zdziwieniu bo cala akcja trwala od znalezienia w necie szpitala 4 dni.: ) biore copaxone. Mam tylko jedno ognisko w głowie. Rzut objawil mi sie kreceniem w glowie i pozagalkowym zapaleniem nerwu wzrokowego. Obecnie czuje sie dobrze. Reaguje na zmiane pogody gorszym samopoczuciem. Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz
#2
(08-05-2019, 01:38)Aga3 napisał(a): Może i ja się przywitam nazywam sie Agata mam 29 lat. Od pazdziernika mam stwierdzone sm. Lecze sie od stycznia. Lekarz od programu programuzaprosil mnie od razu na wizyte po moim telefonie i wyslaniu wyników. Automatycznie weszlam w program ku mojemu zdziwieniu bo cala akcja trwala od znalezienia w necie szpitala 4 dni.: ) biore copaxone. Mam tylko jedno ognisko w głowie. Rzut objawil mi sie kreceniem w glowie i pozagalkowym zapaleniem nerwu wzrokowego. Obecnie czuje sie dobrze. Reaguje na zmiane pogody gorszym samopoczuciem. Pozdrawiam wszystkich.

Witaj, rozgość się na forum
Odpowiedz
#3
Cześć, witaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
hej Uśmiech
Odpowiedz
#5
(08-05-2019, 01:38)Aga3 napisał(a): Może i ja się przywitam nazywam sie Agata mam 29 lat. Od pazdziernika mam stwierdzone sm. Lecze sie od stycznia. Lekarz od programu programuzaprosil mnie od razu na wizyte po moim telefonie i wyslaniu wyników. Automatycznie weszlam w program ku mojemu zdziwieniu bo cala akcja trwala od znalezienia w necie szpitala 4 dni.: ) biore copaxone. Mam tylko jedno ognisko w głowie. Rzut objawil mi sie kreceniem w glowie i pozagalkowym zapaleniem nerwu wzrokowego. Obecnie czuje sie dobrze. Reaguje na zmiane pogody gorszym samopoczuciem. Pozdrawiam wszystkich.
HejUśmiech super, że szybko dostałaś się do programu, bo to ważne żeby leczenie zacząć jak najszybciej. U mnie też zaczęło się od zapaleniu nerwu wzrokowego.. Fajnie ze dobrze się czujesz, oby tak zostało Uśmiech
Odpowiedz
#6
Witaj na forum. Mnie też zdiagnozowali w tym samym czasie. Super że szybko dołączyłaś do programu.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#7
Witaj ;-)
Odpowiedz
#8
Hej, to pocieszające, że tak szybko dostałaś leczenie Uśmiech
Odpowiedz
#9
Witaj na forum Uśmiech Rozgosc sięUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości