Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama w TV
http://www.szkola-motywacji.pl/

Przed chwila widziałam w TVN reklam, jeszcze nie wtajemniczałam się ale podsyłam link
Odpowiedz
(23-05-2019, 16:59)Anka napisał(a): http://www.szkola-motywacji.pl/

Przed chwila widziałam w TVN reklam, jeszcze nie wtajemniczałam się ale podsyłam link

Znam tą stronę, spoko bo dużo filmów, nie trzeba czytać z ekranu, nie każdy to lubi przecież.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(23-05-2019, 17:03)hela napisał(a):
(23-05-2019, 16:59)Anka napisał(a): http://www.szkola-motywacji.pl/

Znam tą stronę, spoko bo dużo filmów, nie trzeba czytać z ekranu, nie każdy to lubi przecież.

A ja dawno nie ogladalam tv wiec sie zdziwilam i strony w sumie nie znam, ale w wolnej chwili ogarne temat
Odpowiedz
W tv reklamy nie widziałam. Ale spoko że puścili taką w tv.

Odpowiedz
No własnie jak ją wczoraj zobaczyłam to aż mi szczęka opadła! Duży uśmiech
Odpowiedz
dzisiaj w pytaniu na śniadanie wywiad z dziewczyną zaraz będzie, można obejrzeć powtórkę w necie
Odpowiedz
(27-05-2019, 10:06)agula napisał(a): dzisiaj w pytaniu na śniadanie wywiad z dziewczyną zaraz będzie, można obejrzeć powtórkę w necie

Oglądałam. Szczerze mówiąc podlamalo mnie to albo może po prostu mam zły dzień.. To co powiedział lekarz, że i tak chorzy usiąda na wózku bądź będą potrzebowac kul, tylko kilka lat później dzięki leczeniu.. Kilka lat czy później tak czy siak wizja wózka mnie przeraża.. Nie wiem czy to zły dzień ale wszystko wróciło do mnie dziś po obejrzeniu tego,bo na codzień nie myślę o chorobie ale dziś totalny metlik.. Widział ktoś z Was? Może Wy macie pozytywniejsze odczucia. Miłego.
Odpowiedz
Nic nowego...tylko znów ten sam głos że to się zawsze kończy wózkiem albo teraz albo później ale zawsze...
Odpowiedz
Zauważmy, że kobieta choruje na postać PP. Jest w trochę gorszej sytuacji jeśli chodzi o leczenie, a właściwie jego brak. No i to, że choroba postępuje cały czas. W ciągu 8 lat wylądowała na wózku. To jest lekko przerażające.
Odpowiedz
(27-05-2019, 10:28)Beciaa05 napisał(a):
(27-05-2019, 10:06)agula napisał(a): dzisiaj w pytaniu na śniadanie wywiad z dziewczyną zaraz będzie, można obejrzeć powtórkę w necie

Oglądałam. Szczerze mówiąc podlamalo mnie to albo może po prostu mam zły dzień.. To co powiedział lekarz, że i tak chorzy usiąda na wózku bądź będą potrzebowac kul, tylko kilka lat później dzięki leczeniu.. Kilka lat czy później tak czy siak wizja wózka mnie przeraża.. Nie wiem czy to zły dzień ale wszystko wróciło do mnie dziś po obejrzeniu tego,bo na codzień nie myślę o chorobie ale dziś totalny metlik.. Widział ktoś z Was? Może Wy macie pozytywniejsze odczucia. Miłego.

W tv muszą dramatyzować, oglądalność, reklamodawcy itd

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości