Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam się ?
#1
Cześć wszystkim. Jakieś dwa tygodnie temu stwierdzono u mnie SM. Jeszcze dokładnie nie wiem co oznacza ta choroba. Tyle informacji ale chyba dalej dla mnie to szok. W szpitalu przez 5 dni dostawalam wlewy A teraz dodatkowo biorę medrol 4mg z dawką zmniejszajacą . Tylko nie wiem dlaczego nie odczuwam tego gorąca, wogole pragnienia czy to po tych sterydach czy zmiany są poważne. Doradźcie coś
Odpowiedz
#2
A dlaczego dostałaś sterydy? Co się działo? Tak na marginesie to witajUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Hej Uśmiech spokojnie, z czasem będziesz wszystko wiedziała i nauczysz się rozpoznawać znaki, które daje nam organizm
Odpowiedz
#4
(12-06-2019, 17:21)hela napisał(a): A dlaczego dostałaś sterydy? Co się działo? Tak na marginesie to witajUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Lekarz tak kazał żebym nie odstawiala ich od razu tylko stopniowo. Na wypisie ze szpitala nic nie pisze.
Odpowiedz
#5
No dobrze, ale w szpitalu wlewy dlaczego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Te wlewy w szpitalu to też sterydy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
Cześć. Jakie objawy miałaś że dostałaś wlewy? Od czego zaczęła się Twoja choroba?

Hela ja we wrześniu też w szpitalu dostalam solu a później sterydy w tabletkach że zmniejszająca dawką.
Odpowiedz
#7
Zaczęło się wszystko od tego że bolały mnie plecy później problemy z chłodzeniem. Teraz już jest lepiej
Odpowiedz
#8
Powinnaś się cieszyć, że nie masz dziwnych objawów. Pamiętaj, każdy organizm jest inny i każdy inaczej reaguje. A jesteś w programie, masz jakieś leki?
Odpowiedz
#9
No własnie o przyczynę podania solu pytałam, też mi się tak rzut zaczął, ból pleców i problemy z nogami, zaproponowali Ci leczenie? W sensie program lekowy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
witaj, napisz może coś więcej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości