Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć!!!!
#1
Hej. Mam na imię Iza, 33 lata. Diagnoza i 1 rezonans w połowie marca. Zaczęło się od nóg...zaczęły same uginać się i niemiałam siły wstać z łóżka...myślałam że to jakieś powikłania po grypie ponieważ wcześniej byłam chora...w lutym poszłam na basen i ledwo doszłam do domu.
Znajomy lekarz skierował mnie do neuro ten na rezonans i   Płacz . Teraz jestem juz po 2 kroplówkach. Za każdym razem chodziło o nogi...Chodzę beznadziejnie...po kroplówce trochę lepiej ale już nie jak kiedyś:-((((biorę leki
Tecfidera od maja...z żołądkiem ok:-) ale mam takie loty że szok. Albo płacze bez powodu a za chwilę się śmieje. Wszystko mnie denerwuje...jakaś masakra.
Odpowiedz
#2
Cześć, witaj, każdy musi się w swoim tempie oswoić z chorobą, z czasem będzie lepiej, zobaczyszUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Witaj serdecznie :-)
Odpowiedz
#4
Witaj,
jestem na Aciprex i Trittico od początku diagnozy bo trochę się wewnętrznie (i zewnętrznie oczywiście też) posypałam. Aciprex to antydepresant i Trittico na spanie
Odpowiedz
#5
Trittico to też lek na depresję, to że ułatwia zasypianie to skutek uboczny, też go dostałam na sen, nie biorę, gorzej mi się chodzi na drugi dzień po nim, i mimo że jestem wyspana jestem bardzo słaba.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
hej Uśmiech
Odpowiedz
#7
Witaj na forum.
Odpowiedz
#8
Witam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości