Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rolletic/Rollmasaż i inne zabiegi
#1
Witam wszystkich, chciałam wybrać się na zabieg rolletic, ale w przeciwskazaniach jest wpisane stwardnienie rozsiane i zwątpiłam. Ogólnie w większości zabiegów kosmetycznych SM jest jako przeciwskazanie i nie wiem. Neurolog kiedyś mówiła mi, że ona nic np. o kawitacji nie wie i wg niej mogę.
Jakie są Wasze opinie?
Odpowiedz
#2
(06-10-2019, 22:21)Nef napisał(a): Witam wszystkich, chciałam wybrać się na zabieg rolletic, ale w przeciwskazaniach jest wpisane stwardnienie rozsiane i zwątpiłam. Ogólnie w większości zabiegów kosmetycznych SM jest jako przeciwskazanie i nie wiem. Neurolog kiedyś mówiła mi, że ona nic np. o kawitacji nie wie i wg niej mogę.
Jakie są Wasze opinie?

Jestem kosmetyczka.
Wiekszosc zabiegow jest przeciwskazaniem bo nikt nie bada takiej grupy docelowej
Robie sobie kawitacje, sonoforeze, mikro, mezoterapie mikroiglowa, kwasy
Mialam laserowo usuniete zmieny na twarzy
Spytalam neuro kiedys czy moge zrobic sobie wypelniaczne na czole, bruzde nosowo- wargowa i kwas hialuronowy w usta to wybuch smiechem.
Oczywiscie pytalam z ciekawosci, ale powiedział ze tak ze moge
Jesli nie masz przeciwskazan innych nie zwiazanych z sm to czemu nie
Zawsze- tzn o ile neuro jest ok mozesz wydrukowac opis zabiegu albo go strescic moze wtedy neuro jak uslyszy na czym polega zabieg sie okresli czy mozesz go wykonac czy nie
Odpowiedz
#3
Chodziłam na rolletic - 5 zabiegów. Nic mi nie było.
Chodziłam też na vacu, ale prosiłam o zmniejszenie temp. do 65C - też nic się nie wydarzyło.
Odpowiedz
#4
(07-10-2019, 06:00)Anka napisał(a):
(06-10-2019, 22:21)Nef napisał(a): Witam wszystkich, chciałam wybrać się na zabieg rolletic, ale w przeciwskazaniach jest wpisane stwardnienie rozsiane i zwątpiłam. Ogólnie w większości zabiegów kosmetycznych SM jest jako przeciwskazanie i nie wiem. Neurolog kiedyś mówiła mi, że ona nic np. o kawitacji nie wie i wg niej mogę.
Jakie są Wasze opinie?

Jestem kosmetyczka.
Wiekszosc zabiegow jest przeciwskazaniem bo nikt nie bada takiej grupy docelowej
Robie sobie kawitacje, sonoforeze, mikro, mezoterapie mikroiglowa, kwasy
Mialam laserowo usuniete zmieny na twarzy
Spytalam neuro kiedys czy moge zrobic sobie wypelniaczne na czole, bruzde nosowo- wargowa i kwas hialuronowy w usta to wybuch smiechem.
Oczywiscie pytalam z ciekawosci, ale powiedział ze tak ze moge
Jesli nie masz przeciwskazan innych nie zwiazanych z sm to czemu nie
Zawsze- tzn o ile neuro jest ok mozesz wydrukowac opis zabiegu albo go strescic moze wtedy neuro jak uslyszy na czym polega zabieg sie okresli czy mozesz go wykonac czy nie

Dziękuję za odpowiedź, tak trochę boję się tych ultradźwięków, dawno temu miałam kawitacje i z tego co pamiętam to miałam drobne zapalenie nerwu wzrokowego, ale to po latach skojarzyłam i może nic do siebie nie miało Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości