Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opinie na temat leku
#11
(10-07-2019, 23:40)Moris napisał(a): Przez przyjmowanie tecfidery pilnuję by żołądek nie był nigdy pusty, a co za tym idzie, raczej kilogramy lecą w górę niż w dół  Duży uśmiech .

Czyli tyjesz bo jesz Uśmiech choc z drugiej strony jak czlowiek zaczyna jesc regualrnie mniejsze posilki to powinien chudnac. Pytanie brzmi co jesz Język ale po buzce na koncu wpisu rozumiem ze jakos sie nie przejmujesz ze kg ida w gore
U mnie tak bylo tak jak poszlam do dietetyka. Wprowadzilam 5 posilkow o stalych porach +/- 1 h i 
15,5 kg mniej i od ponad dwoch lat trzymam wage.


U mnie Tec jedynie co to poglebia bole zoladka i watroby i nagazowanie jelit jak zjem marny posilek.
Marny mam na mysli mniejszy i mniej kaloryczny niz zawsze
A tak to straszne flashe choc tfu tfu nie wiem czemu ale ostatnio flashy..... nie dokoncze, wszyscy sie domyslaja.

Ja z tych co jak napisze ze jest ok to nastepnego dnia juz nie jest ok Język
Ps. Mogę polecic przy silnym problemie ze strony jelit oraz czesstymi tak co kwartal problemami po Tec ze strony watroby i zoladka ( miewam zapalenia) tabletki za pare zlotych bez recepty.
Szybko pomagaja z bolem i dyskomfortem i gazami. Oraz przy problemie trzymania wody.

Te tabletki to Cynarex.
To nie reklama, ale jak boli i kłuje i brzusio wydęte serio pomaga.
Odpowiedz
#12
(10-07-2019, 23:40)Moris napisał(a): Przez przyjmowanie tecfidery pilnuję by żołądek nie był nigdy pusty, a co za tym idzie, raczej kilogramy lecą w górę niż w dół  Duży uśmiech .

to co nic nie jeść Duży uśmiech
ja też dbam o przyjmowanie posiłków i zachowanie regularności,
ale od kiedy doszłam do lepszej formy i mam więcej energii niż przed leczeniem, to mogę pozwolić sobie na codzienną aktywność fizyczną (chociażby rower), a co za tym idzie waga i figura jak za starych dobrych czasów
Odpowiedz
#13
(10-07-2019, 19:54)Entuzjasta napisał(a): Biorę Tecfiderę od 5 m-cy waga skoczyła o 2,5 kgSmutny(

Ja biorę już ponad rok i nic takiego nie zauważyłam żeby waga rosła ale staram się też  dużo ćwiczyć a jeśli chodzi o jedzenie to jem to na co mam ochotę, nie odmawiam sobie słodyczy czy innych rzeczy Uśmiech
Odpowiedz
#14
(11-07-2019, 06:42)Anka napisał(a):
(10-07-2019, 23:40)Moris napisał(a): Przez przyjmowanie tecfidery pilnuję by żołądek nie był nigdy pusty, a co za tym idzie, raczej kilogramy lecą w górę niż w dół  Duży uśmiech .

Czyli tyjesz bo jesz Uśmiech choc z drugiej strony jak czlowiek zaczyna jesc regualrnie mniejsze posilki to powinien chudnac. Pytanie brzmi co jesz Język ale po buzce na koncu wpisu rozumiem ze jakos sie nie przejmujesz ze kg ida w gore
U mnie tak bylo tak jak poszlam do dietetyka. Wprowadzilam 5 posilkow o stalych porach +/- 1 h i 
15,5 kg mniej i od ponad dwoch lat trzymam wage.


U mnie Tec jedynie co to poglebia bole zoladka i watroby i nagazowanie jelit jak zjem marny posilek.
Marny mam na mysli mniejszy i mniej kaloryczny niz zawsze
A tak to straszne flashe choc tfu tfu nie wiem czemu ale ostatnio flashy..... nie dokoncze, wszyscy sie domyslaja.

Ja z tych co jak napisze ze jest ok to nastepnego dnia juz nie jest ok Język
Ps. Mogę polecic przy silnym problemie ze strony jelit oraz czesstymi tak co kwartal problemami po Tec ze strony watroby i zoladka ( miewam zapalenia) tabletki za pare zlotych bez recepty.
Szybko pomagaja z bolem i dyskomfortem i gazami. Oraz przy problemie trzymania wody.

Te tabletki to Cynarex.
To nie reklama, ale jak boli i kłuje i brzusio wydęte serio pomaga.

Jadam wszystko na co mam ochotę, ograniczyłem dość mocno nabiał, którego jadłem kiedyś bardzo dużo. Wskaźnik BMI mam idealny, wiec nie muszę sie tym jakoś specjalnie martwic  Duży uśmiech
Odpowiedz
#15
U mnie niestety waga w górę, chociaż w skutkach ubocznych zero informacji w temacie wzrostu masy ciała. Jem raczej mało, bo z apetytem u mnie kiepsko.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#16
(11-07-2019, 21:44)Akinom napisał(a): U mnie niestety waga w górę, chociaż w skutkach ubocznych zero informacji w temacie wzrostu masy ciała. Jem raczej mało, bo z apetytem u mnie A
Akinom jak u ciebie hormony?
Moze nadnercza szwankuja?
Wiem ze takie badania plus wizyta u endokrynologa to koszt spory ale wyjasniloby o co chodzi
Odpowiedz
#17
Póki co zrobiłam panel tarczycowy. Wyniki książkowe. W sierpniu robię krzywa cukrowa plus insulinową. Zobaczymy. Jak wyjdzie dobrze to we wrześniu endokrynolog. Muszę to porozkładać w czasie ze względu na koszty, bo na NFZ nie ma co liczyć.

I wpadlam na jeszcze jeden pomysł. Być może pigolki antykoncepcyjne wchodzą w jakąś bliżej nieokreślona reakcje z tec. Póki brałam tylko je było wszystko ok. Zaczęła się tec, zaczęło się tycie.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#18
(12-07-2019, 08:56)Akinom napisał(a): Póki co zrobiłam panel tarczycowy. Wyniki książkowe. W sierpniu robię krzywa cukrowa plus insulinową. Zobaczymy. Jak wyjdzie dobrze to we wrześniu endokrynolog. Muszę to porozkładać w czasie ze względu na koszty, bo na NFZ nie ma co liczyć.

I wpadlam na jeszcze jeden pomysł. Być może pigolki antykoncepcyjne wchodzą w jakąś bliżej nieokreślona reakcje z tec. Póki brałam tylko je było wszystko ok. Zaczęła się tec, zaczęło się tycie.

Nie wydaje mi się. Ja biorę antykoncepcyjne już 3 lata, tec od roku i nie zauważyłam tycia itd. Wiem że po tabletkach anty się tyje, gorzej czuje ale tylko wtedy kiedy są źle dobrane (po moich pierwszych bardzo tylam ale to było dawno, później miałam 2 lata przerwy i zaczęłam znowu ale tym razem inne i po nich nic się nie działo, bardzo mi służą) ale może spytaj ginekologa Uśmiech
Odpowiedz
#19
Z anty masz racje. Tyje sie jak sa zle dobrane.
Odpowiedz
#20
Właśnie jak brałam tylko anty to nic a nic się nie działo.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości