Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejo ;)
#1
Witajcie serdecznie !
Jako, że jestem tu świeżakiem niczym z biedronki Duży uśmiech chciałabym się z Wami zakumplować  Uśmiech Mam na imię Aga, z zacną już od roku 3 z przodu  Cwaniak  2 lata temu zostałam szczęśliwą mama wspaniałej Majeczki, lecz niestety poł roku później obudziłam się z drętwymi nogami. Było to nawet śmieszne uczucie, bo czułam się jakbym chodzila po chmurce Język Niestety 3 tygodnie pózniej pani neurolog wyslala mnie do szpitala i tak ot diagnoza... SM ...  5 dni na solu ... po ok miesiącu całkowity powrot czucia (ufff) i zaczela się walka z systemem  Zdezorientowany pol roku czekania na szpital w Bydgoszczy... W miedzy czasie w czerwcu przypałętał sie problem z mgłą na jednym oku i drżeniem drugiego, które na szczęście samo minelo  Oczko Pozniej od pazdziernika znow czekanie... miesiac... dwa.... i można by żec... tak powstal chocapic  Duży uśmiech  po malych perypetiach przychodzi wypragniony dzień, czyli poniedzialek 8 lipca 2019 roku..  jest zielone światło, rusza maszyna i tak jestem po 2 pierwszych zastrzykach remurel. Pierwszy zastrzyk był spoko... Jakieś szarpniecia nogi i bol do zniesienia... Wczoraj nieco gorzej... Na momencie zrobilam sie blada jak kartka papieru, palce od rąk i nóg zimne jak kostki lodu, po czym zrobilo mi sie ogólnie zimno co jest w moim przypadku niespotykane ( wiadomo gorąca kobieta i te sprawy  Duży uśmiech ). Tak czy inaczej temperatura wróciła do normalnosci po ok godzinie. Jak bedzie dalej? Tego nie wiem, ale mam nadzieję, że zagłębie się bardziej w forum, zapoznam Was i dowiem się różnych (mam nadzieje fajnych) sposobów by ani na chwilę nie tracić optymizmu  Język  Dodam tylko, że po rozpoznaniu u mnie SM okazalo się że leczone od 15 lat wszelkiego rodzaju schorzenia u mojej kochanej mamy były rownież objawami SM. Niestety nie miala tyle szczescia co ja i każdy z neurologów (a bylo ich z 6-cu) oraz innych lekarzy nie rozpoznalo choroby wczesniej. Tak więc reasumując pozdrawiam Was gorąco i mam nadzieję, że poznam tu wielu fajnych i zakręconych ludzików jak ja, którzy mimo tego dziada jakim jest SM chcą żyć normalnie, mieć plany, marzenia i je realizowac  Oczko
Odpowiedz
#2
Hej!
Witaj na forum Uśmiech
Chciałaś Remurel czy to była decyzja lekarza?
Odpowiedz
#3
(10-07-2019, 12:25)speculum napisał(a): Hej!
Witaj na forum Uśmiech
Chciałaś Remurel czy to była decyzja lekarza?

Jako, że planuję jeszcze jedno dziecko była to podobno najlepsza opcja Oczko
Odpowiedz
#4
ok Uśmiech
Odpowiedz
#5
hej Uśmiech miło Cię poznać Uśmiech
Odpowiedz
#6
Witaj Uśmiech

Skoro planujesz dziecko to rzeczywiście to była jedyna opcja leczenia bo tylko remurel (lub copaxon) są dopuszczone do stosowania w trakcie ciąży.

Na pewno znajdziesz tu wiele interesujących cię informacji i przekonasz się że większość z nas tak pozytywnie nastawiona jak ty Uśmiech
Odpowiedz
#7
Cześć! Z Twojego postu bije niesamowicie pozytywna energia! Witaj na forum!

W którym szpitalu w Bydgoszczy się leczysz?
Odpowiedz
#8
Hej, świetne masz podejście!tylko brac przykład ?witaj wśrod nas?
Odpowiedz
#9
Cześć. Ta reakcja na lek to pewnie nic poważnego, ale gdyby się powtarzała to porozmawiaj o tym z lekarzem. Jak się czuje Twoja mama? Też została objęta leczeniem?
Odpowiedz
#10
Cześć, witaj na forumUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości