Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objawy , obawy.....
#1
Dzień dobry mam na imię Rafał . Moja historia zaczyna się w 2014 roku kiedy pojawiły się fascykulacje mięśni łydek , w międzyczasie doszło do kilku ataków polegających na napadowym drżeniu ciała zwłaszcza podczas wykonywania ruchów , pocenie się oraz kłopoty ze snem . Te objawy , oprócz fascykulacji mijały . W listopadzie 2018 r dostałem bardzo dziwnego i bardzo mocnego "ataku " , praktycznie z dnia na dzień pojawił się zamazany obraz w lewym oku , całkowita dezorientacja , bardzo duże kłopoty ze zrozumieniem czytanego tekstu , silne drżenie całego ciała , trwało to około 2 miesięcy. Po tym wydarzeniu nie wszystko wróciło do normy , został częsty ból oka , drżenie , fascykulacje rozlały się na resztę ciała , nasilają się po wysiłku. W listopadzie tego roku doszło drętwienie lewego kolana podczas chodzenia , pieczenie skóry , mrowienia , mioklonie . Lewa ręka i noga jest słabsza . Dotychczas miałem robiony rezonans głowy bez kontrastu w którym stwierdzono zmianę o charakterze naczyniowym ale napisali to ze znakiem zapytania , więc sami chyba nie byli pewni co to za zmiana. Czy ktoś z państwa miał podobne objawy??
Odpowiedz
#2
Witaj Rafał, z objawów opisanych przez Ciebie miałam tylko pieczenie dłoni i trochę słabszą lewą nogę. Ale przy tych wszystkich dolegliwościach lekarz nie skierował Cię na inne badania, a przede wszystkim na MRI z kontrastem? Nie chciał zbadać tej zmiany naczyniowej? Konsultowałeś to z neurologiem?
Odpowiedz
#3
(06-01-2021, 18:28)yasmina napisał(a): Witaj Rafał, z objawów opisanych przez Ciebie miałam tylko pieczenie dłoni i trochę słabszą lewą nogę. Ale przy tych wszystkich dolegliwościach lekarz nie skierował Cię na inne badania, a przede wszystkim na MRI z kontrastem? Nie chciał zbadać tej zmiany naczyniowej? Konsultowałeś to z neurologiem?
Cześć po ostatniej konsultacji z neurologiem mam skierowanie do szpitala do którego udaję się w poniedziałek , wcześniej nie miałem MRI z kontrastem ani głowy ani kręgosłupa .
Odpowiedz
#4
I super Uśmiech . W szpitalu zrobią Ci wszystkie konieczne badania i będziesz wiedział co się dzieje. Trzymaj się Serce , będzie dobrze i informuj o swoim stanie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości