Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć jestem nowa
#1
Smutek 
Cześć wszystkim... Śledzę Wasze forum od marca... Dopiero dziś zdecydowałam się napisać..

Bardzo się boję...
Odpowiedz
#2
Witaj Uśmiech
Miło, że postanowiłaś napisać Oczko Pamiętaj, że my wszyscy także zmagamy się z chorobą, także nie jesteś z tym sama !
Może opowiesz o sobie i o swojej diagnozie ? Strach niestety nam towarzyszy, ale głowa do góry Uśmiech

Ja również jestem tu nowa, też się bałam ale grunt to pozytywne myślenie Uśmiech

Pozdrawiam Renia
Odpowiedz
#3
cześć, napisz coś więcej o sobie, jesteś po diagnozie czy w trakcie?
Odpowiedz
#4
Dzięki liczę bardzo na Wasze wsparcie...

Zaczęło się od drętwienia prawej ręki, najpierw palców potem całej dłoni... Zrobiłam rezonans wyszły 2 zmiany w kręgosłupie i kilka bardzo małych zmian w mózgu.... Wylądowałam w szpitalu w Opolu gdzie stwierdzono Cis dostałam 3 dawki Dołu (zmiany w mózgu i zmiany w rdzeniu plus źle potencjały wywolywane).... Źle mnie tam traktowano tak przedmiotowo i po chamsku jakbym sobie wymyślała.... Postanowiłam skonsultować to z innym lekarzem tym razem Wrocław... Pani dr o złotym sercu zrobila mi mnóstwo badań, które wykazały udar niedokrwienny i tężyczkę ( co dziwne potencjały wywolywane były prawidłowe)... Pani dr nie wykluczyła SM, ale powiedziała że po udarze musimy odczekać pół roku i powtórzyć . Owo pół roku nastąpi we wrześniu, a ja źle się czuję.... Moja pani dr jest miesiąc na urlopie? nie wiem czy to świadomość że jej nie ma mnie dopadła czy jakiś kolejny rzut!?

Mam 35 lat i jedno dziecko, bardzo chciałam drugie... Mąż już nie wie jak mi pomóc... Wszystko mi się zawaliło...
Odpowiedz
#5
Witaj na forum. Może to właśnie świadomość, za dużo też myślisz i się stresujesz. Głowa do góry. To nie jest koniec świata.
Odpowiedz
#6
Poczekaj spokojnie jak p.dr wróci, nerwami nic nie przyśpieszysz.
Odpowiedz
#7
Hej, życzę Ci dużo cierpliwości, zobaczysz że z czasem wszystko się ułoży
Odpowiedz
#8
Niby tak, ale od trzech dni mam bóle miesni nóg i rąk i szybciej się męczę... Strasznie szybko jak dla mnie. I dlatego panika... Chodzę do psychologa i byłam u psychiatry... Dostałam tabletki ale boje się je wziąć... Zresztą wszystkiego się boję, że jeszcze nie mam diagnozy, że nie jestem zapisana do leczenia... Boję się, że będzie za późno...
Odpowiedz
#9
Nie będzie, nie stresuj się bez potrzeby, stres też ma wpływ na stan zdrowia człowieka, zajmij się czymś co lubiszUśmiech
Odpowiedz
#10
(08-08-2019, 15:20)ManiaBry napisał(a): Niby tak, ale od trzech dni mam bóle miesni nóg i rąk i szybciej się męczę... Strasznie szybko jak dla mnie. I dlatego panika... Chodzę do psychologa i byłam u psychiatry... Dostałam tabletki ale boje się je wziąć... Zresztą wszystkiego się boję, że jeszcze nie mam diagnozy, że nie jestem zapisana do leczenia... Boję się, że będzie za późno...

Za pozno na co? Dziewczyny po diagnozie decyduja sie na kolejne czy ogolnie na potomstwo.
Sm nie wyklucza zajscia w ciaze.
Pamietaj kochana o jednym takie stany depresyjne warto leczyc.
Ja tez mialam mega stany lekowe.
Jak psychika siada lepiej cos z tym zrobic zeby sie nie pogorszylo
Depresja tez miesza w zwiazkach tzn w relacjach miedzy partnerami.
Bedzie dobrze. 
Mam nadzieje ze masz wsparcie w mezu. 
Czemu sie boisz wziasc tabletki?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości