Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milosz31
#11
Wysokie temperatury nam po prostu szkodzą, wiadomo każdy reaguje inaczej, ja na przykład też jak jest za gorąco to padam, zmęczona jestem, gorzej mi się chodzi itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Organizm myśli że jest chory co może wywołać reakcje ze strony układu immunologicznego, co nie koniecznie jest pożądaneOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#12
Ale napisze wam ze czytalam oczywiscie nie pamietam źródła - bo po zapisac link do strony ?
Czytalam o tym ze rzuty sa lżejsze przy upałach niz przy nagłej zmianie pogody z upalu np 30 st na 17 st.
Nie zeby nie bylo w te wakacje
I ogolnie pogoda jesienna ale taka szaro-buro, deszcz, wilgoć tez zle na nas dzialaja.
Jednak nizsze temp ale slonce na niebie najlepiej sluza
Oczywiscie wiem juz ze sa tu osoby ktore moglby miec caly rok zime ale pisze o pogodzie typu szarówka na dworze i depresyjny nastroj bo ani promyka slonca na niebie.
Odpowiedz
#13
Cześć. Witaj na forum. Ja przy upałach chodzę jak obłąkana. Zarzuca mnie na prawo i lewo i ciągnę nogi. Każdemu inaczej służy słońce.
Odpowiedz
#14
na początku bałam się słońca, bo też lekarze ostrzegali, żeby uważać z przegrzaniem, więc siedziałam w cieniu.
później zaczęłam więcej przebywać na słońcu, ale do momentu kiedy czuję, że się przegrzewam i męczę.
ostatnio były temperatury 20-25 i od razu miałam mega przypływ energii, rower 15km, praca w ogrodzie cały weekend.
teraz znowu unikam przebywania na dworze do minimum, bo jest 35 w cieniu. (woj. lubuskie)
lato i upały mamy tutaj od kwietnia. szczerze, cieszę się, że przetrwałam bez rzutu, pfu pfu...
Odpowiedz
#15
Ja się cieszę, że w ogóle to jakoś przetrwałam. U mnie, na Dolnym Śląsku jest okropnie. Wychodne mam rano i wieczorem. Jak się da to, siedze w domu. I tak w głowie mi się kreci jak diabli.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#16
A jest na forum ktoś z Lublina?[emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#17
Przegrzanie może powodować nasilenie objawów. Ja mimo wszystko dobrze się czuję na słońcu i w ciepłe, chodzę czasem do sauny bo uwielbiam. Wszystko z głową i w granicach rozsądku, ale to przede wszystkim Ty sam musisz wiedzieć czy dobrze się czujesz.
Odpowiedz
#18
Ja pochodzę z Zamościa, ale od 3 lat mieszkam w okolicach Ciechanowa.
Odpowiedz
#19
Cześć,
dzisiaj byłem po lek z wynikami krwi. IG 0% zakres od 0,2... leukocyty 2,87 zakres od 4.0 Tecfidera wstrzymana miał ktoś taki przypadek? Mam ponowić badanie krwi.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
Cześć, też mam poczucie, że słońce i ciepło mi służą i lepiej się czuję w czasie takiej pogody.
Trzymaj się, pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości