Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy jest się czym martwić ?
#11
Zrób mri masz skierowanie warto sprawdzić. Ja po wizycie u neurologa dostałam jeszcze neurovit ale jakoś nie działa. Miałam podobnie jak ty jakiś rok temu tu coś dretwialy tam coś bolało ale przechodziło i myślałam że albo kręgosłup albo jakaś nadwrazliwa jestem. Od kilku miesięcy drentwieja mi nogi i ręce cały czas do tego mam takie wędrując bóle tu boli kolano tu kostka i przechodzi.rano jestem cała polamana zesztywniala. Myślałam że kręgosłup ale po wizycie u neurologa odrazu skierowanie na mri pilne. Na pewno w lewej nodze babinski mam dodatni druga bez. Ja mam skierowanie na mri mózgu i odcinka szyjnego. Czytam że jesteś z Małopolski tak jak ja jeśli szukasz szybko rezonansu to polecam helimed ja akurat robię w bieruniu ale wiem że maja tez inne ale chyba bardziej Śląsk. Ja mam skierowanie na cito i w sumie na termin czekałam tylko 3 tyg więc bardzo krótko.
Odpowiedz
#12
(12-09-2019, 22:00)Kros1984 napisał(a): Hej. Jestem już po 2 wizytach u neurologa. Jeden stwierdził ze jestem zdrowy i dał skierowanie do psychiatry. Byłem również w Katowicach w Centrum SM. Tam w wywiadzie lekarz tez niczego się nie dopatrzył prewencyjnie dał skierowanie na MRI by mieć 100 %. Od tej wizyty czuje się gorzej wszystkie objawy wróciły plus drga mi jeden mięsień. Myślałem ze to mnie uspokoi a jakoś boje się tego badania i strasznie mnie to stresuje

Ze skierowaniem z centrum jak chcesz prywatnie robić mri to po drugiej stronie ronda jest enelmed, tam robią mri do programu, mają rezonans 3t, i może ze skierowaniem z centrum zrobią Ci rezonans szybciej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości