Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie
#11
(21-09-2019, 09:07)hela napisał(a): Na stronie NFZ jest chyba taka lista, Miram to ostatnio gdzieś tutaj wrzucała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak ale to są terminy do lekarza, nie do programu Smutny

Tak, ale to są terminy do lekarza, a nie do programu
Odpowiedz
#12
Zadzwoń po prostu i zapytaj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
(21-09-2019, 08:04)Elka. L napisał(a): Cześć, macie może jakieś namiary na poradnie gdzie są w miarę krutkie terminy do programu lekowego. Najlepiej w okolicach Warszawy. Może jest jakaś strona gdzie można to sprawdzić. W naszych przypadkach czas się liczy. Z góry dziękuję

Hej,
z tego co wiem to w Wołominie mają krótkie terminy do programu lekowego. A Pani neurolog dr Anna Kurdyła, która mnie badała wytłumaczyła mi dokładnie co i jak i w jakim czasie muszę spełniać by złapać się na program lekowy. Nie skorzystałem, bo udało mi się wskoczyć do programu w szpitalu Bielańskim.
Jeśli to Cię interesuje to na priv mogę podać tel, podobno bezpośrednio do jej gabinetu.

pzdr
fruu fruu
Odpowiedz
#14
(21-09-2019, 09:07)hela napisał(a): Na stronie NFZ jest chyba taka lista, Miram to ostatnio gdzieś tutaj wrzucała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, ale tam są terminy na wizyty u lekarza a nie na program leków.  :(,

(21-09-2019, 09:07)hela napisał(a): Na stronie NFZ jest chyba taka lista, Miram to ostatnio gdzieś tutaj wrzucała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, ale to termin na wizytę u lekarza, anie na program lekowyp :(

(21-09-2019, 15:54)Elka. L napisał(a):
(21-09-2019, 09:07)hela napisał(a): Na stronie NFZ jest chyba taka lista, Miram to ostatnio gdzieś tutaj wrzucała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, ale tam są terminy na wizyty u lekarza a nie na program leków.  :(,

(21-09-2019, 09:07)hela napisał(a): Na stronie NFZ jest chyba taka lista, Miram to ostatnio gdzieś tutaj wrzucała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, ale to termin na wizytę u lekarza, anie na program lekowy  :(
Odpowiedz
#15
(20-09-2019, 15:11)Elka. L napisał(a): Cześć ,,wlaśnie o to chodzi,że WIML(Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej),prowadzi program lekowy sm.Nie wiem, może są kolejki. Huh Ale z tego co piszecie to jest to załatwiane od ręki.Zobaczymy co powie lekaz, 24.09 mam wizytę, od ostatniej (pół roku temu),,miałam dwa rzuty ,po ostatnim chodzę jak po paru głębszych Duży uśmiech,miałam też kolejny rezonans,ale w nim nowych zmian nie było co nie zmienia faktu,że czuję się nie fajnie.

Cześć Elka. L mieszkałam swego czasu w Wawie, SM u mnie zdiagnozowano w szpitalu Bielańskim, wiem że tam też jest poradnia ale wtedy uznano że się nie kwalifikuje ale mimo wszystko żeby próbować w innych ośrodkach i udało mi się zakwalifikować do programu lekowego w WIML bardzo szybko, diagnoza - sierpień, włączenie do programu - październik. Dużo dzwoniłam i pytałam gdzie tylko się dało, czy jest miejsce i od kiedy byłaby możliwość włączenia. W niektórych miejscach czas oczekiwania to 1 rok, a nawet 2-3 lata... Doskonale to pamiętam.. 

Ja znalazłam kontakt przez infolinie SM na stronie PTSR, zadzwoniłam tam i przesłali mi e-mail z adresami i nr tel na terenie woj. mazowieckiego, zawsze możesz tam zadzwonić w  razie wątpliwości, bardzo sympatyczna rozmowa i konkretna, a poniżej przesyłam link :
https://www.ptsr.org.pl/stwardnienie_roz...yp=I+linia

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#16
(21-09-2019, 09:07)hela napisał(a): Na stronie NFZ jest chyba taka lista, Miram to ostatnio gdzieś tutaj wrzucała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak wiem, ale to są terminy wizyt u lekarza a nie do programu. Smutny
Odpowiedz
#17
To zadzwoń i zapytaj po prostu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
Witam serdecznie, po wizycie u lekarza, zaczynam leczenie,mam nadzieję, że będzie trochę łatwiej. Pozdraeiam
Odpowiedz
#19
(24-09-2019, 16:01)Elka. L napisał(a): Witam serdecznie, po wizycie u lekarza, zaczynam leczenie,mam nadzieję, że będzie trochę łatwiej. Pozdraeiam

Jaki lek?
Odpowiedz
#20
Hej, nie bardzo pamiętam, zastrzyków odmówiła, jesnego nie mogę, bo lecze jeszcze tarczyce, ten lek na t...., też nie ten z octanow, czy coś w tym stylu. Nie mogę podać nazwy, bo docelowo mam dostać go w ciągu dwuch tygodni. Jak tylko będę go miała, napiszę.

(24-09-2019, 17:07)Elka. L napisał(a): Hej, nie bardzo pamiętam, zastrzyków odmówiła, jesnego nie mogę, bo lecze jeszcze tarczyce, ten lek na t...., też nie ten z octanow, czy coś w tym stylu. Nie mogę podać nazwy, bo docelowo mam dostać go w ciągu dwuch tygodni. Jak tylko będę go miała, napiszę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości