Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwne zmeczenie nóg
#11
(09-12-2019, 22:39)fruu napisał(a): Heh,
chyba i mnie dopadły osłabione nogi. Chodzę raczej normalnie, prowadzę samochód również. Nic mi nie drży w trakcie. Jednak schodzenie po schodach to już pewien problem, a raczej obawa. Schodząc drżą mi nogi i czuję, że są słabsze. Do tego stopnia, że obawiam się momentami upadku.
Długo u Was trwało osłabienie nóg?

U mnie nie trwalo to ciagiem tylko mijalo a pozniej znow wracalo w ciagu dnia, raz tylko mialam tak ze trzymalo 2 dniUśmiech
Odpowiedz
#12
Różnie. Czasem kilka dni. Czasem wystarczyło się wyspać a w ciagu dnia olać to i tamto do zrobienia-mam na mysli pranie, prasowanie, odkurzanie.
Szybki obiad i odpoczynek.
Odpowiedz
#13
Mnie trzymało przez tydzień. Oslabione nogi i drętwienie jednej stopy. Myślałam że minie ale niestety neuro stwierdziła rzut. Na szczęście dała tylko metypred A nie kazała leżeć na solu. Jeśli takie osłabienie trwa dłużej niż parę dni lepiej udać się do neurologa.
Odpowiedz
#14
Jak dlugo masz brac ten steryd?
Odpowiedz
#15
Chyba jakiś wysyp rzutów jest byłam po leki i poszłam do lekarza bo właśnie nogi zaczęły być jak z waty i zostałem na oddziale znowu jestem na kroplowkach a tydzień temu skończyłam ale się nie poprawiło masakra
Odpowiedz
#16
I nie chcieli poczekać jeszcze, sterydy działają bardzo długo, te co dopiero wzięłaś nie przestały jeszcze działać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#17
Mialam to samo pisac tzn co napisala Hela
Odpowiedz
#18
Nie stwierdzili ze tydzień i dalej nie ma poprawy to mam zostać zrobili mi wczoraj badania czekam na wyniki rezonansu mówili ze może tec na mnie nie działa i będę musiała mieć leki drugiej link już się cała stresuje kurde nie wiem co i jak chciałam brać to tec ma super opinie a tu się okazuje ze na mnie chyba nie działa zobaczymy co rezonans pokaże ale ogólnie nie wiem czy ta pogoda na nas nie wpływa zle bo tu na oddziale pełno z rzutami na nogi i teraz patrzę ze na forum tez
Odpowiedz
#19
Magdasch wybacz pewnie pisalas ale nie pamietam
Od dawna jestes na Tec?
Dziwne rozumowanie, rzut i od razu ze tec nie dziala?
Mi mowil neuro ze moga buc rzuty i to nie znaczy od razu ze lek nie dziala
Ktory to rzut przy tec?
Odpowiedz
#20
No właśnie. Jeśli to ten sam rzut to nie ma wskazania do zmiany leku, w programie jest mowa o dwóch rzutach. Strasznie Cię faszerują sterydami. Mi przy rzucie dali solu 7 razy, i dopiero była poprawa, może dostałaś za mało za pierwszym razem po prostu, 7 dawek to dużo, ale tez to ciężki rzut był.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości