Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwne zmeczenie nóg
#21
Jestem na tec od maja czyli pół roku, lekarze mi powiedzieli ze lek działa kiedy przez rok nie ma rzutu Nie wiem ja się nie znam nie jestem lekarzem może za mało dostałam w przychodni bo tylko 3 kroplówki zobaczymy co pokaże rezonans a teraz po kroplowce nogi mam Jeszcze bardziej z waty a na tec to w sumie mój drugi albo zależy jak liczyć trzeci rzut
Odpowiedz
#22
W programie jest mowa o dwóch rzutach chyba i/ lub dwóch nowych zmianach. Może faktycznie za małą dawkę solu dostałaś, z drugiej strony tego tez nie można brać bądź ile. Ciekawe co pokaże MRI.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
No miałam robione wczoraj o 23 głowę i szyje jeszcze nikt nie opisał czekam
Odpowiedz
#24
Ja mialam po roku Tec dwie nowe zmiany i nadal jestem na tec
Ale bez rzutu od diagnozy ogolnie
Mysle ze zasady zadadami a i tak najwiecej do powiedzenia ma neuro
3 kroplowki to moglobyc ciut za malo
Ale nie jestem lekarzem nie chce gdybac i dawac zludnej nadzieji
Odpowiedz
#25
Może za mało nie wiem pierwszy raz mam taka poważna sytuacje tak naprawdę i nie powiem ze się nie boje czy będzie Ok
Odpowiedz
#26
Nie dziwie ci sie
Ale postaraj sie nie denerwowac za bardzo bo to moze pogorszyc twoj stan
Odpowiedz
#27
Mam wyniki rezonansu zero nowych zmian i zero aktywnych czyli kroplówki pomogły teraz tylko dojść szybko do siebie i będzie cudownie zostaje dalej na tec
Odpowiedz
#28
Super
Odpowiedz
#29
Idź na rehabilitację, działa cudaOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#30
(12-12-2019, 18:29)magdasch napisał(a): Mam wyniki rezonansu zero nowych zmian i zero aktywnych czyli kroplówki pomogły teraz tylko dojść szybko do siebie i będzie cudownie zostaje dalej na tec

Świetna wiadomość! Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości