Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kolonoskopia
#1
Cześć macie doświadczenie z kolonoskopią?Jak przejść przez picie tego płynu -nie da się tego pić jak dla mnie.
Odpowiedz
#2
(06-10-2019, 13:14)basiapolk@wp.pl napisał(a): Cześć macie doświadczenie z kolonoskopią?Jak przejść przez picie tego płynu -nie da się tego pić jak dla mnie.

Miałam. Piłam i wymiotowałam ciągle. Pij powoli
Odpowiedz
#3
Nie miałam nigdy, jakoś sobie nie wyobrażam tego badania, co się przy tym pije?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
(06-10-2019, 16:36)hela napisał(a): Nie miałam nigdy, jakoś sobie nie wyobrażam tego badania, co się przy tym pije?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Masz taki proszek i rozpuszczasz w duzej butelce wody. Pijesz. Mnie mdlilo i wymiotowalam.
Obrzydlistwo.
Odpowiedz
#5
Może dodać jakiegoś soku, żeby nie czuć smaku. Nie wiem, bo nie miałam ale może tak pomoże
Odpowiedz
#6
(06-10-2019, 17:00)agica napisał(a): Może dodać jakiegoś soku, żeby nie czuć smaku. Nie wiem, bo nie miałam ale może tak pomoże

Mi nie pozwolili. Miałam rozpuścić w samej wodzie. Ale może coś się zmieniło od mojego badania.

(06-10-2019, 17:00)agica napisał(a): Może dodać jakiegoś soku, żeby nie czuć smaku. Nie wiem, bo nie miałam ale może tak pomoże

Mi nie pozwolili. Miałam rozpuścić w samej wodzie. Ale może coś się zmieniło od mojego badania.
Odpowiedz
#7
(06-10-2019, 16:36)hela napisał(a): Nie miałam nigdy, jakoś sobie nie wyobrażam tego badania, co się przy tym pije?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

fortrans.trzeba 4 litry wypić płynu
Odpowiedz
#8
Po co? Przecież wypicie takiej ilości wody na raz to nawet zdrowe nie jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#9
(06-10-2019, 19:57)hela napisał(a): Po co? Przecież wypicie takiej ilości wody na raz to nawet zdrowe nie jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

tak każą
Odpowiedz
#10
(06-10-2019, 20:22)JMonika79 napisał(a): Ja tez nie mialam tego badania, ale moja teściowa miała,  tez mówiła że okropienstwo to jest. Niestety trzeba to jakos przełknąć,  tesciowa wypila 3/4 i sie okazało że bylo to za malo, jelita nie oczyscily sie tak jak powinny, badanie zostalo przerwane w polowie i musiala męczyć sie z tym drugi raz. Jedyny plus jest taki, że mowila ze to badanie nie jest takie straszne jak je sie maluje, a ona bardzo bała sie bólu. Pozdrawiam
Chociaż tyle ze zniosła je dobrze
Ja tam mam inne wspomnienia
Ja wiekszosc z wymiotowalam i tez bylam nie do konca oczyszczona ale zrobiono mi do konca badanie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości