Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minuta dla SM - akcja Fundacji Stwardnienie rozsiane.info
#1
Kochani, już dzisiaj rusza ogolnopolska akcja Naszej Fundacji,  Minuta dla SM, wystarczy zrobic zdjecie z czymś pomarańczowym,  nie ma znaczenia co to będzie, kreatywność miłe widziana Uśmiech

 Dopisac : #SMicoztego, #minutadlaSM, 
udostepnic i wyslac na adres Naszej fundacji : fundacja@stwardnienierozsiane.info.

Zdjęcia znajdą się na pocztówce,ktora zostanie zaprezentowana podczas ogolnopolskiej Konferencji SM - i co z tego w Gdansku 9-10 maja w Europejskie Centrum Solidarnosci i European Solidarity Centre. 

ZachęcamyUśmiech 

Poniżej w linku znajdziecie szczegóły akcji. 


https://esopot.pl/pl/11_wiadomosci/3041_...kiego.html
Odpowiedz
#2
Fajna inicjatywaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Sama nie mam Facebooka- tak wiem dziwneOczko dałam cynk znajomym i o dziwo złapali bakcyla i robią fotyOczko A ja też zrobię i podeślę mailemOczko
Odpowiedz
#4
(15-10-2019, 18:52)Aneczka2018 napisał(a): Sama nie mam Facebooka- tak wiem dziwneOczko dałam cynk znajomym i o dziwo złapali bakcyla i robią fotyOczko A ja też zrobię i podeślę mailemOczko

Super Uśmiech Przesylajcie zdjęcia na meila fundacji i jeżeli możecie udostępniajcie i oglaszajcie gdzie się da, w szkołach, przedszkolach, na uczelniach, znajomym, potrzebujemy dużo zdjęć.  
Świat musi się dowiedzieć, że SM nie przekreśla marzeń Oczko
Odpowiedz
#5
(15-10-2019, 18:52)Aneczka2018 napisał(a): Sama nie mam Facebooka- tak wiem dziwneOczko dałam cynk znajomym i o dziwo złapali bakcyla i robią fotyOczko A ja też zrobię i podeślę mailemOczko

Super Uśmiech Przesylajcie zdjęcia na meila fundacji i jeżeli możecie udostępniajcie i oglaszajcie gdzie się da, w szkołach, przedszkolach, na uczelniach, znajomym, potrzebujemy dużo zdjęć.  
Świat musi się dowiedzieć, że SM nie przekreśla marzeń Oczko
Odpowiedz
#6
Niezmiennie namawiamy do włączania się do projektu #minutadlaSM Uśmiech Róbcie zdjęcia, namawiajcie znajomych, opowiadajcie o akcji w pracy, w szkołach (także szkołach Waszych dzieci), na uczelniach, w urzędach... Oczko Nie trzeba udostępniać zdjęć w mediach społecznościowych, można wysyłać bezpośrednio na adres Fundacji (fundacja@stwardnienierozsiane.info).
Projekt nie jest skierowany tylko do nas, pacjentów. Namawiamy do robienia pomarańczowych zdjęć wszystkich, także osoby które o stwardnieniu rozsianym wcześniej nie słyszały. Mamy np. fantastyczny odzew ze szkół. Dzieciaki, które pewnie nie do końca wiedzą co to jest SM, dzięki swoim nauczycielom i rodzicom włączają się do naszej akcji. Was też namawiamy Uśmiech
Wyślijmy wspólnie w świat komunikat, że stwardnienie rozsiane nie musi przekreślać marzeń! Uśmiech
Odpowiedz
#7
Hej Czy coś już wiadomo w temacie konferencji majowej w Gdansku? Kiedy zapisy?
Odpowiedz
#8
(15-10-2019, 18:52)Aneczka2018 napisał(a): Sama nie mam Facebooka- tak wiem dziwneOczko dałam cynk znajomym i o dziwo złapali bakcyla i robią fotyOczko A ja też zrobię i podeślę mailemOczko
Też nie mam Facebook a. Jakoś mnie to nie kreci. A inicjatywa fajna.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#9
(04-03-2020, 21:48)Aneczka2018 napisał(a): Hej Czy coś już wiadomo w temacie konferencji majowej w Gdansku? Kiedy zapisy?

Konferencja odbędzie się 9-10 maja w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Zapisy pewnie pod koniec marca, będziemy informować. Uśmiech
Odpowiedz
#10
(05-03-2020, 23:54)Monika napisał(a):
(04-03-2020, 21:48)Aneczka2018 napisał(a): Hej Czy coś już wiadomo w temacie konferencji majowej w Gdansku? Kiedy zapisy?

Konferencja odbędzie się 9-10 maja w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Zapisy pewnie pod koniec marca, będziemy informować. Uśmiech
Przepraszam, jestem tu nowa - a kto może uczestniczyć w tej konferencji?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości