Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocrevus
#41
(10-07-2020, 22:17)kamil napisał(a): Hej. Dziś miałem drugą dawkę Ocrevusa, po nieco ponad 6 miesiącach od pierwszej. Kilka dni wcześniej wymaz na koronawirusa. Przyspieszony wlew trwający 2 godziny. Wszystko okej, od pierwszej dawki też żadnych problemów. Bez noclegu w szpitalu, tylko godzinna obserwacja po zakończeniu wlewu. W badaniu lekarz stwierdził niewielką poprawę. Recepta na to samo co po pierwszej dawce.
Hej, ja zaczynam we wrześniu, nie wiem dlaczego od razu Ocrevus, ale jeżeli neuro tak proponuje...boję się jak diabli...
Odpowiedz
#42
Super, oby tak dalej
Odpowiedz
#43
(04-08-2020, 19:31)yasmina napisał(a):
(10-07-2020, 22:17)kamil napisał(a): Hej. Dziś miałem drugą dawkę Ocrevusa, po nieco ponad 6 miesiącach od pierwszej. Kilka dni wcześniej wymaz na koronawirusa. Przyspieszony wlew trwający 2 godziny. Wszystko okej, od pierwszej dawki też żadnych problemów. Bez noclegu w szpitalu, tylko godzinna obserwacja po zakończeniu wlewu. W badaniu lekarz stwierdził niewielką poprawę. Recepta na to samo co po pierwszej dawce.
Hej, ja zaczynam we wrześniu, nie wiem dlaczego od razu Ocrevus, ale jeżeli neuro tak proponuje...boję się jak diabli...

yasmina, nie bój się - ciesz się, to najwygodnieszy, najnowszy lek Uśmiech też miałam/mam jako pierwszyUśmiech
Odpowiedz
#44
(11-08-2020, 10:13)Polly napisał(a):
(04-08-2020, 19:31)yasmina napisał(a):
(10-07-2020, 22:17)kamil napisał(a): Hej. Dziś miałem drugą dawkę Ocrevusa, po nieco ponad 6 miesiącach od pierwszej. Kilka dni wcześniej wymaz na koronawirusa. Przyspieszony wlew trwający 2 godziny. Wszystko okej, od pierwszej dawki też żadnych problemów. Bez noclegu w szpitalu, tylko godzinna obserwacja po zakończeniu wlewu. W badaniu lekarz stwierdził niewielką poprawę. Recepta na to samo co po pierwszej dawce.
Hej, ja zaczynam we wrześniu, nie wiem dlaczego od razu Ocrevus, ale jeżeli neuro tak proponuje...boję się jak diabli...

yasmina, nie bój się - ciesz się, to najwygodnieszy, najnowszy lek Uśmiech też miałam/mam jako pierwszyUśmiech
Polly, dzięki za słowa otuchy Serce
Odpowiedz
#45
Będzie dobrze Uśmiech najważniejsze, że jest leczenie, zawsze to dodatkowa ochrona Uśmiech zdrówka
As long as you fight you are the winner Serce
Odpowiedz
#46
(13-08-2020, 13:07)agica napisał(a): Będzie dobrze Uśmiech najważniejsze, że jest leczenie, zawsze to dodatkowa ochrona Uśmiech zdrówka

Cześć, jak leczenie ocrevusem? Czy macie jakieś pozytywne informacje?
Odpowiedz
#47
(17-03-2021, 15:24)krzsmo napisał(a):
(13-08-2020, 13:07)agica napisał(a): Będzie dobrze Uśmiech najważniejsze, że jest leczenie, zawsze to dodatkowa ochrona Uśmiech zdrówka

Cześć, jak leczenie ocrevusem? Czy macie jakieś pozytywne informacje?

hej, ja od 2 lat (czyli od poczatku choroby i od poczatku leczenie ocrevusem) zero nowych zmian i dolegliwosci
Odpowiedz
#48
Ja jestem po 3 pełnych dawkach (niecałe 1.5 roku). W rezonansie po roku leczenia nie stwierdzili pogorszenia, forma też bez zmian. Więc pozytywnie.
Odpowiedz
#49
Uśmiech Witam wszystkich. Czy ktoś z was był przed Oct.leczony Tysabri bo musze zmienić z uwagi na ryzyko PML
Odpowiedz
#50
Witam, jestem nowa w marcu zdiagnozowano u mnie SM  ktore trwa od 5-8 lat odkryte przypadkiem po zrobionym rezonansie gdyz wczesniej bylam operowana na tetniaka we wrzesniu od tamtej pory mam okropne bole glowy karku i objawy choroby sie nadilily 14 kwietnia mialam pierwszy wlew leku Ocrevus okropne zmeczenie na dugi dzien po wlewie trafilam do szpitala z potwornym bolem glowy stwierdzono ze to migrena 28 kwietnia mam miec drugi wlew a kolejne co 6 miesiecy opisze swoja sytuacje po drugim wlewie mam nadzieje ze bol nie byl od leku gdyz wiaze z nim ogromna nadzieje
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości