Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć wszystkim!
#1
Mam 42 lata, jestem zdiagnozowany od 4 lat. Zaczęło się od zapalenia nerwu wzrokowego. Biorę copaxone od początku choroby. Mieszkam w Krośnie Odrzańskim, koło Zielonej Góry. 
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Hej Endriu !!! Uśmiech opowiedz coś więcej o sobie jak się czujesz ??? Jak działają leki ? Jakieś skutki uboczne masz ? Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Cześć, witaj na forumUśmiech
Odpowiedz
#4
hej, miło że ktoś z lubuskiego Uśmiech gdzie się leczysz?
Odpowiedz
#5
Witaj na forum Uśmiech jak się teraz czujesz?
Odpowiedz
#6
fajnie, że chociaż finansowo i w leczeniu jest stabilnie. co do miłości to temat rzeka
Odpowiedz
#7
(31-10-2019, 13:55)agica napisał(a): fajnie, że chociaż finansowo i w leczeniu jest stabilnie. co do miłości to temat rzeka

A u ciebie jak sprawy sercowe?
Odpowiedz
#8
(31-10-2019, 14:16)Endriu napisał(a):
(31-10-2019, 13:55)agica napisał(a): fajnie, że chociaż finansowo i w leczeniu jest stabilnie. co do miłości to temat rzeka

A u ciebie jak sprawy sercowe?

no cóż widocznie z sm "słaba partia" więc się nie uaktywniam towarzysko Cwaniak
Odpowiedz
#9
Hej ...moj partner tez ma sm i jakos nie ucieklam ...moze trzeba czasu abys znalazl ta wlasciwa ..
My mieszkamy w Belgi - dostepnosc lekow tez jak u Ciebie - bez problemow ..
Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
(31-10-2019, 20:24)Agabujno napisał(a): Hej ...moj partner tez ma sm i jakos nie ucieklam ...moze trzeba czasu abys znalazl ta wlasciwa ..
My mieszkamy w Belgi - dostepnosc lekow tez jak u Ciebie - bez problemow ..
Pozdrawiam
Tylko pozazdrościć takiej kobiety. Dużo zdrowia i miłości wam zycze. A co do czasu... Im gorszy stan, tym szanse mniejsze. Ja nie szukam już, ucze sie żyć sam.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości