Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jedzenie chowa się przy policzku
#1
Cześć  UśmiechProszę o [poradę.Może znacie temat może ktoś z was miał coś takiego.Nie wiem jak to się fachowo nazywa .
w jamie ustnej między dziąsłem a policzkiem zbiera mi się(odkłada )już jakiś czas-jedzenie.Jak u chomika.Nie wiem o co chodzi.Wspominałam o tym neurologowi i ogólnemu  ale nie zainteresował się tym ,nie podjął tematu,krótko mówiąc zlał to.może to nie z jego dziedziny.jak możecie doradzić gdzie się z tym udać kto się tym zajmuje.czy zajmuje.normalne to nie jest.kiedyś nie miałam tego problemu.zapytałam też czy to w związku z sm.0 reakcji.
Odpowiedz
#2
Nie wiem, z dentystą może porozmawiaj jeszcze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
(01-11-2019, 16:22)hela napisał(a): Nie wiem, z dentystą może porozmawiaj jeszcze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki Uśmiechzapytam.żeby zapytać to mi nie przyszło na myśl.co mi szkodzi-zapytam
Odpowiedz
#4
(01-11-2019, 16:22)hela napisał(a): Nie wiem, z dentystą może porozmawiaj jeszcze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

cześć Uśmiechbyłam u dentysty jak radziłaś hela Uśmiechstwierdził,że to zespół ruminacji -nie wiem jak to fachowo przedstawić ale ,że cofa mi się jedzenie-pokarm.już coś wiem.neurolog olał sprawę ,rodzinny też ,więc poradziłam się dentysty.myślał,myślał i stwierdził ,że to to.
Odpowiedz
#5
Basia a to się leczy czy coś?
Odpowiedz
#6
(03-12-2019, 13:47)hela napisał(a): Basia a to się leczy czy coś?

Nic nie wiem.tyle ,że mam to nazwane ,że coś takiego jest ponoć u chorych na sm.dentysta mówił ,że nie jest kompetentny i mam iść do neuro.neuro wie o tym i olał mnie .nie wiem co się z tym robi dlatego pytałam wcześniej czy ktoś z was ma coś takiego.
Odpowiedz
#7
Pewnie się nic nie robi, czytałaś coś w necie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
(03-12-2019, 15:21)hela napisał(a): Pewnie się nic nie robi, czytałaś coś w necie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

tyle co czytałam to nic z tym nie robią.może jakiś dobry lekarz by coś robił ale gdzie go szukać Oczko
Odpowiedz
#9
No ale co moze lekarz zrobić w sumie? Nie wiadomo skąd sie to bierze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
(03-12-2019, 16:55)hela napisał(a): No ale co moze lekarz zrobić w sumie? Nie wiadomo skąd sie to bierze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nikt mi tego nie wytłumaczył w necie nic konkretnego nie znalazłam.Sama chciałabym wiedzieć no i żeby ktoś się tym zainteresował chodzi mi o lekarza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości