Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypis na ze szpitala na żądanie
Czy ktos wie jakie są konsekwencje wypisania się ze szpitala na żądanie ? Mam serdecznie dość.  Jestem tu od poniedziałku,  od poniedziałku czekam na rezonans ( w trybie pilnym!!) Jestem po 4 tys jednostek sterydow, po których nie ma zadnej poprawy. Pozdrawiam
Odpowiedz
Monis,poczekaj jeszcze ,ja wiem,ze szpital to nic fajnego,
ale jak sie wypiszesz to moze bedzie kwas.
Zostan jeszcze dzis i jak Ci nic nie beda robic ,zapyataj o przepustke na weekend.
Moze po tej ostatniej kroplowce bedzie lepiej?
Odpowiedz
Wypiszesz się i co? tam przynajmniej jesteś po jakąś opieką.
Odpowiedz
W weekendy nie robią rezonansow- tylko w przypadku emergency. Wiec jesli nie zrobią mi wkrotce to nie zrobią do poniedziałku. Więcej sterydu nie przyjmuję, czuje sie po nich zle, cisnienie mam tak niskie że szkoda gadac no i nie ma zadnej poprawy, powiedzialabym ze jest gorzej. Cisnienie 87/53 puls 52.
Odpowiedz
A w domu Ci się poprawi?
Odpowiedz
Dobre pytanie Hela, rozumiem o czym mowisz. Podejrzewam że w domu mi sie nie polepszy ani nie pogorszy tyle że psychicznie będzie lżej
Odpowiedz
A pytałaś lekarza o ten rezonans?
Ja też kiedyś czekałam i jak poszłam do lekarza to się okazało że on zapomniał i w ogóle mi tego rezonansu nie ustalił. Miałam kolejnego dnia po rozmowie z nim bo w tym dniu już nie było miejsca.

A jak wpiszesz się na własne żądanie to jeśli poczujesz się gorzej będziesz miała problem z tym żeby przyjęli cię z powrotem.
Ja po tym rezonansie o którym pisałam wyżej (było to podczas diagnozowania) kłóciłam się z lekarzem o wynik bo miał być po weekendzie a ja powiedziałam że chce przed żeby nie czekać tyle czasu bo miałam małe dzieci. I powiedział mi wtedy ze mogę się zawsze na własne żądanie wypisać. Ale potwierdził mi też że nawet jeśli w rezonansie coś wyjdzie to z powrotem mnie nie przyjmą.
Odpowiedz
Monika, doskonale wiem co czujesz, ja w szpitalu podczas diagnozowania byłam psychicznie wykończona a poza tym służba zdrowia działa na mnie ... negatywnie... bardzo bardzo źle...
Idź pogadać z lekarzem póki jeszcze nie poszedł do domu albo na obiad albo na prywatną fuche... Duży uśmiech
Zapytaj co z tym rezonansem i czy na weekend możesz do domu...
Trzymaj się  Przytulanie
Odpowiedz
Pytalam mnóstwo razy, i to lekarzy i pielęgniarki, tłumaczenia typu ze czekają na odzew mri departament i jesli tylko zwolni sie miejsce to mnie wezma. Mam miec skan glowy i calego kręgosłupa, bez kontrastu i z nim. Badanie ma trwać powyżej godziny dlatego mówią że tak ciezko mnie tam wkręcić.
Jesli chodzi o wyjscie na żądanie- moge wyjsc w każdej chwili tyle ze proces zaczyna się wtedy na nowo. Nie ma opcji wyjsc na weekend, zawsze trzeba wrócić na noc- inaczej traci sie łóżko i miejsce. Wiec utknelam Smutny
Lekarz upiera sie przy 5 dozie sterydow wiec cyba nie mam wyjścia, twierdzi że to ze nie czuje zadnej poprawy nie ma znaczenia bo sterydy tak nie działają..
Odpowiedz
Smutny czyli musisz tam siedzieć...
może jakas ksiazke ciekawą poczytaj i ci weekend minie, albo gry w tel lub na laptopie, filmy jakieś???
szpital bleeeeeeeeeeeeee wiem Smutny
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości