Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o pomoc
#1
Witam, bardzo proszę o pomoc bo nikt nie jest w stanie mi pomóc a ja pogłębiam się w depresji.Mam 30 lat od 3 miesięcy mam dziwne i nie specyficzne objawy:
trzęsie mnie od środka napadowo, ból mięśni i stawów, trzęsie mi się lewa dłoń, ataki zawrotów głowy, mrowienie, ból kręgosłupa, parestezje,  osłabienie i zmęczenie, często muszę brać pogłębiony oddech dodam że utrzymuje wszystkie przedmioty w dłoni, nie mam zaburzeń kolorów, ani mowy. Wykonałem badania typu :
TK Głowy-Mózgowia
RTG Kręgosłupa
RTG Klatki Piersiowej
EKG
Morfologia x3
Mocz
Badanie Ogólne Nurologiczne - Romberg itp.
Jedyne co wyszło na tych badaniach to Dyskopatia C4/5 Kręgów Szyjnych ...
Objawy nie przestają a nawet się nasilają pomimo brania min. Gabapentin, Tolperis itp.
Błagam pomocy bardzo się boje ... Czy to może być SM ? Gdzie się udać ? co dnia jest gorzej lekarze wzruszają rękoma a ja popadam w depresję i lęk
Odpowiedz
#2
Cześć, rozumiem że u neurologa byłeś? I badanie wypadło dobrze, nie widział też powodu żeby Cię skierować na MRI?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Hej, tutaj najważniejsze badanie to rezonans magnetyczny
Odpowiedz
#4
Czesc, tak jak juz napisaly dziewczyny, rezonanas magnetyczny jest wazny,ewentualnie punkcja .
Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Zrób szybko badania krwi w kierunku boreliozy - testem western blot w klasach igg i igm.
Odpowiedz
#6
(24-11-2019, 17:20)agica napisał(a): Hej, tutaj najważniejsze badanie to rezonans magnetyczny

Dodajmy, że chodzi o rezonans magnetyczny głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa.
Odpowiedz
#7
(24-11-2019, 15:13)piotrgdansk napisał(a): Witam, bardzo proszę o pomoc bo nikt nie jest w stanie mi pomóc a ja pogłębiam się w depresji.Mam 30 lat od 3 miesięcy mam dziwne i nie specyficzne objawy:
trzęsie mnie od środka napadowo, ból mięśni i stawów, trzęsie mi się lewa dłoń, ataki zawrotów głowy, mrowienie, ból kręgosłupa, parestezje,  osłabienie i zmęczenie, często muszę brać pogłębiony oddech dodam że utrzymuje wszystkie przedmioty w dłoni, nie mam zaburzeń kolorów, ani mowy. Wykonałem badania typu :
TK Głowy-Mózgowia
RTG Kręgosłupa
RTG Klatki Piersiowej
EKG
Morfologia x3
Mocz
Badanie Ogólne Nurologiczne - Romberg itp.
Jedyne co wyszło na tych badaniach to Dyskopatia C4/5 Kręgów Szyjnych ...
Objawy nie przestają a nawet się nasilają pomimo brania min. Gabapentin, Tolperis itp.
Błagam pomocy bardzo się boje ... Czy to może być SM ? Gdzie się udać ? co dnia jest gorzej lekarze wzruszają rękoma a ja popadam w depresję i lęk

Dziekuje za zainteresowanie niestety kazdy lekarz wmawia mi ze to kregoslup ...test na borelioze? Nie pamietam bym gdzies mial kleszcza.. Na rezonans troche poczekam a ja stracilem radosc z zycia...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości