Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Tecfidera - rzut
#11
Byłam u lekarza prawdopodobnie rzut one u mnie jakoś dziwnie się ujawniają nieostatecznej solu ambulatoryjnie bo w szpitalu nie ma miejsca jest tak zawalony dla mnie lepiej będę wracać do dziecka
Odpowiedz
#12
(29-11-2019, 00:15)magdasch napisał(a): Byłam u lekarza prawdopodobnie rzut one u mnie jakoś dziwnie się ujawniają nieostatecznej solu ambulatoryjnie bo w szpitalu nie ma miejsca jest tak zawalony dla mnie lepiej będę wracać do dziecka

U mnie też szpital zawalony.Ja 3 dni na sorze leżałam i solu brałam.
Odpowiedz
#13
Ja od poniedziałku do przychodni na solu zobaczymy czy coś pomoże jak pierwszy raz brałam to jakoś od razu super rezultatów nie czułam
Odpowiedz
#14
Bo sterydy działają długo po podaniu jeszcze, dlatego poprawa jest często stopniowa. Ich rolą jest ugasić stan zapalny a nie usunąć szkody jakie spowodował niestety.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
Dziś już się lepiej czuje w poniedziałek był największy kryzys zawroty są dalej ale może nie non stop kroplówka od jutra zobaczymy co to będzie
Odpowiedz
#16
(01-12-2019, 21:18)magdasch napisał(a): Dziś już się lepiej czuje w poniedziałek był największy kryzys zawroty są dalej ale może nie non stop kroplówka od jutra zobaczymy co to będzie

Oby było dużo lepiej.
Odpowiedz
#17
A jak dzis u ciebie?
Odpowiedz
#18
Hej wszystkim. Wczoraj neuro stwierdziła mi rzut (od prawie 3 lat jestem na tecfiderze i to mój pierwszy rzut w tym czasie). Dostałam metypred ale zapomniałam zapytać czy mam w tym czasie brać tec. Czy ktoś z was brał sterydy w czasie brania tecfidery i może mi coś doradzić?
Odpowiedz
#19
Tak, ja brałam, wszystko ok.
Odpowiedz
#20
(11-12-2019, 12:22)speculum napisał(a): Tak, ja brałam, wszystko ok.

Dziekuje Oczko

(11-12-2019, 12:22)speculum napisał(a): Tak, ja brałam, wszystko ok.

Dziekuje  Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości