Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Tecfidera - rzut
#1
Ja tez biorę pół roku badania są Ok ale tez akurat teraz coś czuje ze jest gorzej i to chyba rzut tez jestem w kontakcie z neuro pewnie będę musiała iść na kroplowke czy ktoś z was miał rzut na tec i był na kroplowce ?
Odpowiedz
#2
(26-11-2019, 17:27)magdasch napisał(a): Ja tez biorę pół roku badania są Ok ale tez akurat teraz coś czuje ze jest gorzej i to chyba rzut tez jestem w kontakcie z neuro pewnie będę musiała iść na kroplowke czy ktoś z was miał rzut na tec i był na kroplowce ?

Oj! Co sie dzieje?
Odpowiedz
#3
Ja miałam rzuty ale to było w pierwszych miesiącach brania Tec, nie byłam z tym w szpitalu
Odpowiedz
#4
Mam mega zawroty głowy od paru dni trochę pogorszony wzrok i słaba ręka i noga i nie wiem czy to pogoda, zmęczenie bo mam 7 miesięczne dziecko czy rzut
Odpowiedz
#5
(26-11-2019, 22:51)magdasch napisał(a): Mam mega zawroty głowy od paru dni trochę pogorszony wzrok i słaba ręka i noga i nie wiem czy to pogoda, zmęczenie bo mam 7 miesięczne dziecko czy rzut

Na pewno jesteś po mega wysiłku, więc stąd te objawy. Ale jeśli to jest bardzo silne i uniemożliwia Ci funkcjonowanie, a do tego utrzymuje się długo i nasila, to być może to rzut. Ale to neurolog powinien podjąć decyzję co robić
Odpowiedz
#6
Martwa?
Nie masz czucia i wladzy caly czas w tej lewej?
Odpowiedz
#7
(27-11-2019, 00:33)JMonika79 napisał(a): Mną tak targalo i zwlekalam z wizytą w nadziei że przejdzie.  Że jak odpocznę to się uspokoi. Nie przeszło ani się nie uspokoilo. Teraz żałuję bo nawet solu mi nie pomoglo. Byc moze gdybym szybciej zareagowała to rzut nie bylby tak ciezki i wystarczylyby sterydy w tabletkach, i przede wszystkim nie stracilabym wladzy w lewj ręce. A teraz modle sie i mam  nadzieję że martwa ręka jednak wroci do sprawnosci i ze przestanie boleć. zadzwoń do lekarza, niech Cie zbada.

ile czasu trwa bezwładność?
Odpowiedz
#8
(26-11-2019, 22:51)magdasch napisał(a): Mam mega zawroty głowy od paru dni trochę pogorszony wzrok i słaba ręka i noga i nie wiem czy to pogoda, zmęczenie bo mam 7 miesięczne dziecko czy rzut

Teraz patrz na siebie.Dziecku mama jest potrzebna.Szybko do lekarza.Solu można nawet ambulatoryjnie brać.
Odpowiedz
#9
Właśnie u nas nie chcą dawać ambulatoryjnie jedynie szpital dzwoniłam do neuro kazał brać betaserc na zawroty i w czwartek mam przyjsc się pokazać ale obstawiam ze wyląduje na solu bo po porodzie tez tak miałam i skończyło się kroplówka. A jak się dostaje solu to bierze się normalnie tec czy wtedy nie ?
Odpowiedz
#10
(27-11-2019, 10:54)Orchidea napisał(a):
(26-11-2019, 22:51)magdasch napisał(a): Mam mega zawroty głowy od paru dni trochę pogorszony wzrok i słaba ręka i noga i nie wiem czy to pogoda, zmęczenie bo mam 7 miesięczne dziecko czy rzut

Teraz patrz na siebie.Dziecku mama jest potrzebna.Szybko do lekarza.Solu można nawet ambulatoryjnie brać.

Nie w kazdym szpitalu
Duzo osob tu pisalo o tym ze u nich jest ti nie mozliwe
Jak w twoim szpitalu daja to zazdroszcze
Ja co prawda rzut mialam na papierze jeden i bez solu
Ale byloby milo ambulatoryjnie brac
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości