Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czekam
#11
Moje objawy to problem ze wzrokiem, niedowlad prawej nogi, zachwiania, problemy z koordynacja i z pęcherzem, zawroty glowy ale to raczej przy gwałtownym położeniu się na wznak. Wszystko jest objawowe wzmaga się mocno przy wysiłku fizycznym nawet nie wielkim. Mysle że, syres też swoje eobi.
Odpowiedz
#12
Ja byłam zdiagnozowana na PPSM w zeszłym roku. Na razie na Ocrevusa się nie zakwalifikowałam bo nie mam nowych zmian w rezonansie. Leczę się w Poznaniu.

Powiedz mi,na Przybyszewskiego byłeś na kwalifikacjach do Ocrevusa?
Odpowiedz
#13
(12-12-2019, 10:11)izabelasl napisał(a): Ja byłam zdiagnozowana na PPSM w zeszłym roku. Na razie na Ocrevusa się nie zakwalifikowałam bo nie mam nowych zmian w rezonansie. Leczę się w Poznaniu.

Powiedz mi,na Przybyszewskiego byłeś na kwalifikacjach do Ocrevusa?

Zakwalifikowała mnie doktor Alicja Kalinowska w Certusie na Grunwaldzkiej. Wlasnie byłem na Przybyszewskiego mam skierowanie na oddział teraz muszę dalej czekać aż lek przyjdzie. Przetarg trwa. A ty czym się leczysz? Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
Też u niej byłam ,ale w szpitalu na Przybyszewskiego. Ja biorę Baclofen, no i olej cbd 5%. Żeby się zakwalifikować muszę mieć poprawiony opis ostatniego rezonansu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości