Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam?
#1
Jestem pierwszy raz na takim forum. Liczę na wyrozumiałość i z góry dziękuję ? zdrówka wszystkim życzę ?
Odpowiedz
#2
Witaj, napisz cos o sobie
Odpowiedz
#3
Cześć, jak prosi Anka napisz coś o sobieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
Witaj serdecznie :-)
Odpowiedz
#5
Mam 33 lata, jestem mamą mojej kochanej 10 latki. Do tej pory nie udzielałam się raczej na forach tematycznych. Jestem raczej zamknięta w sobie i nieśmiała, ale moje samopoczucie nakłoniło mnie do tego by szukać jakiś informacji i wsparcia u ludzi, którzy też kiedyś czuli bądź czują tą niepewność i strach. Fajnie, że są takie miejsca, gdzie każdy każdego zrozumie.

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Napisz kiedy postawiono ci diagnoze jaki lek przyjmujesz jak sie czujesz na codzien
Nie musisz sie krepowac!
Odpowiedz
#7
witaj serdecznie :-)
Odpowiedz
#8
Nie mam jeszcze jednoznacznej diagnozy, miałam pół roku temu zapalenie nerwu wzrokowego, w październiku porażenie nerwu twarzowego, neurolog twierdzi że to stwardnienie jednak rezonans we wrześniu nie pokazał zmian, na codzień kiepsko się czuje bo mam zawroty głowy, jestem zmęczona, ciągle senna, jednak staram się nie myśleć o tym, tylko normalnie funkcjonować, chociaż jest ciężko, w lutym kolejny termin rezonansu potem lekarz ma podjąć decyzję co dalej. Póki co czeka mnie kilka tygodni niepewności, dziękuję za serdeczne przyjęcie, pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna.

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
Nie pamietam czy już Ci to pisałam porażenie nerwu twarzowego jest od niespecyficznej zmiany w rdzeniu, sam rezonans głowy nic tu nie da.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
Tak, rozmawiałyśmy na ten temat, jeśli rezonans głowy nic nie pokaże to zrobię prywatnie rezonans odcinka szyjnego, może wtedy się coś wyjaśni, skąd takie moje samopoczucie, pisałam już kiedyś że nie boję się stwardnienia bo nie mam o nim pojęcia, oględna orientacja tematu dlatego czuję że nie powinnam się wypowiadać w wielu sprawach, jednak boję się tego co się dzieje z moim organizmem.

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości