Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
badanie palec- nos
#11
To ja przy okazji zapytam .Czy każą Wam skakać na jednej nodze?
Odpowiedz
#12
Mi to mogą kazać skakać - niewykonalne tak, jak obydwie nogi razem do góry :-) Palec do nosa też miałam już w różnych wersjach: na stojąco, na leżąco, oczy i otwarte i zamknięte. Nie wiem, od czego to zależy.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#13
Pewnie od lekarzaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
(03-12-2019, 22:43)Orchidea napisał(a): To ja przy okazji zapytam .Czy każą Wam skakać na jednej nodze?

Nie. MAm stanac na palcach i isc na pietach
Na lezaco mam uniesc jedna noge o stopa przejechac od kolana do konca lydki drugiej nogi i na odwrot
Kaze mi sie sciskac mloteczek i probuje mi go wyrwac z dloni neuro
Patrzec w gore i dol i na botki za mloteczkiem
Jezdzi druga strona mlotka po stopach

Ale jak mial moj neuro zastepstwo i ny lekarz badal jeszcze inaczej
Odpowiedz
#15
Chyba każdy neuro ma swój sposób badania.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#16
Odnośnie badania palec-nos to ja zawsze mam na stojąco, najpierw oczy otwarte a potem to samo z zamkniętymi.
Z reszty badań to jeszcze noga do góry potem opuszczanie od kolana w dół po nodze.
Kolejne badanie to stukanie mloteczkiem i wodzenie za nim wzrokiem na boki i na dół.
Ostatnim badaniem jest kłucie igielka żeby sprawdzić czy wszędzie tak samo odczuwam
Odpowiedz
#17
Muszę sprawdzić jak wrócę do domu czy umiem skakać na jednej nodze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
Ja daje rade bez problemu ale jak zamykam oczy stoje noga przy nodze i wyciagniete rece do przodu to sie bujam jak pijana
Odpowiedz
#19
Ja miałam kiedyś tak że jak stanęłam na lewej nodze to się przewracałamUśmiech z niewiadomych przyczyn bawiło mnie to strasznieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
Anka ja mam podobnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości