Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
badanie palec- nos
#21
Ja bujam się jak chodzę stopa za stopą.
Odpowiedz
#22
(05-12-2019, 12:06)JMonika79 napisał(a): Hela próbowałaś skakać na jednej nodze? Ja sprawdzilam i pomimo obaw nie mam z tym problemu.

Orchi ja dostalam zestaw ćwiczeń na równowagę po rzucie w styczniu. Na początku cwiczylam je regularnie- potem coraz rzadziej albo wcale. Nie wiem wiec czy to ćwiczenia pomogly, czy samoregeneracja organizmu, ale ja tez nie bylam w stanie iść tiptopkami, stanąć z wyciagnietymi rekami i zamknietymi oczami bo zaraz lecialam na boki, nie potrafiłam nawet wejść i zejsc po schodkach w gabinecie fizjo bez obijania biodrami od barierek ( nie wolno mi bylo pomagać sobie rekoma)

Może warto spróbować ćwiczyć te równowagę? A nóż widelec się poprawi. Pozdrawiam


Zapomniałam, w pracy sie wygłupiać nie będę.

Równowagę sie dobrze ćwiczy siedząc na takiej dużej piłce z zamkniętymi oczami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
Ćwiczę , dodatkowo z książką na głowie.Dysk rehabilitacyjny muszę odkopać z piwnicy .
Odpowiedz
#24
Hela, o tym nie wiedzialam ,czas chyba taka pile zamowic .
Trzeba usiasc .zamknac oczy i nic wiecej?
Pewnie i tak zaraz spadne ,ale trenig czzyni mistrzaOczko
U mnie z rownowaga tez kiepsko.
Odpowiedz
#25
(03-12-2019, 10:47)basiapolk@wp.pl napisał(a): Cześć Uśmiechnie wiem jak to badanie się nazywa ale chciałam się was zapytać jak to wygląda u was.Mi każą to robić z otwartymi oczami a teraz był  inny lekarz  i miałam mieć zamknięte oczy.co lekarz to inaczej.a z waszej wiedzy jak powinno być?chodzi o dotykanie palcem nosa.

Ja jak mialam te badanie to robiłam z otwartymi i z zamknietymi tezOczko

(03-12-2019, 22:43)Orchidea napisał(a): To ja przy okazji zapytam .Czy każą Wam skakać na jednej nodze?

Skakac nie , tylko stanac
Odpowiedz
#26
(05-12-2019, 13:33)goska71 napisał(a): Hela, o tym nie wiedzialam ,czas chyba taka pile zamowic .
Trzeba usiasc .zamknac oczy i nic wiecej?
Pewnie i tak zaraz spadne ,ale trenig czzyni mistrzaOczko
U mnie z rownowaga tez kiepsko.


I ręce wyciąg na boki, jak masz oczy zamknięte nie masz punktu odniesienia i zaczyna człowieka gibac, wtedy balansujesz żeby nie upaść. Wydaje sie to proste ale pomaga.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#27
Obczaje jak mi ta pilka przyjdzie ,
mnie sie to takie proste nie wydaje,
ale trzeba cos robic, zeby poprawic rownowage.
Niby chodze na rehabilitacje po 2godz.dziennie,
ale w domu tez trzeba cos robicUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości