Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opinia lekarza do ubezpieczenia
#1
Hej,
Czy ktoś z Was posiada ubezpieczenie na życie i potrzebował zaświadczenia do ubezpieczalni- aby się odwołać ? 
Aktualnie jestem w programie lekowym od 2 miesięcy choroba od czerwca br. jednak do ubezpieczenia dołączyłam po chorobie. 
Dlatego moje pytanie, czy może mieliście taką sytuację iż prosiliście o przysługę swojego lekarza aby Wam wystawił zaświadczenie do ubezpieczalni o przebiegu choroby ? 
Chcę złożyć dokumenty i może pomożecie mi, mieliście taką przypadłość ? 
czy szkoda zachodu bo lekarz nie wystawi papierów ? 

Dziękuję Wam jeśli coś napiszecie 
Miłego wieczoru 
Renia
Odpowiedz
#2
(11-11-2019, 21:21)renata1026 napisał(a): Hej,
Czy ktoś z Was posiada ubezpieczenie na życie i potrzebował zaświadczenia do ubezpieczalni- aby się odwołać ? 
Aktualnie jestem w programie lekowym od 2 miesięcy choroba od czerwca br. jednak do ubezpieczenia dołączyłam po chorobie. 
Dlatego moje pytanie, czy może mieliście taką sytuację iż prosiliście o przysługę swojego lekarza aby Wam wystawił zaświadczenie do ubezpieczalni o przebiegu choroby ? 
Chcę złożyć dokumenty i może pomożecie mi, mieliście taką przypadłość ? 
czy szkoda zachodu bo lekarz nie wystawi papierów ? 

Dziękuję Wam jeśli coś napiszecie 
Miłego wieczoru 
Renia

Powinien
Swoja droga jak jestes ubezpieczona a doagnoze ci postawiono po zawarciu ubezpieczenia powinni ci dopisac sm
Ale jak w Axa jestes kasy nie dostaniesz
Mi ujki nie chcieli wyplacic
U mnie bylo tak ze bylam z pracy ubezpieczona i sie szef spoznil z oplata u eczpieczenia na dany mc kiedy dostalam doagnoze
Oplacil pozniej i mi napisali ze pomimo ze umowa byla zawarta nie byla oplacony mc i nie dostane kasy
Odpowiedz
#3
Zależy jaki masz wariant ubezpieczenia nie w każdym są wszystkie choroby


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
Cześć, jestem w podobnej sytuacji. mi nie wypłacili odszkodowania bo niby wcześniej się diagnozowałam, ale też mam zamiar się odwołać. Ktoś Ci doradził aby lekarz potwierdził przebieg?
Odpowiedz
#5
A tak swoją drogą skoro się ubezpieczyłaś po diagnozie to chyba trochę tak jak wykupić AC po stłuczce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
(11-11-2019, 22:20)hela napisał(a): A tak swoją drogą skoro się ubezpieczyłaś po diagnozie to chyba trochę tak jak wykupić AC po stłuczce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak
U mnie znow ja bylam ubezpieczona
Umowa podpisana
Szef oplacal wszytskich pracownikow
Niby zapomnial oplacic mc u wszystkich
I Axa mimo ze mialam sm w umowie odrzucila wniosek nie byl oplacony mc
Odwolywaam sie i dupa
Przez nowd 6 mc walczylam z nimi

(11-11-2019, 22:08)Kari napisał(a): Cześć, jestem w podobnej sytuacji. mi nie wypłacili odszkodowania bo niby wcześniej się diagnozowałam, ale też mam zamiar się odwołać. Ktoś Ci doradził aby lekarz potwierdził przebieg?

No neurolog z programu
Ja dostaraczalm dok ze szpitala oraz co kopie dok po kazdej wizycie
Odpowiedz
#7
Mi wystarczył wypis ze szpitala, z diagnoza.
Odpowiedz
#8
Witam. Ja jestem ubezpieczona w PZU. I ubezpieczenie od ciężkiej choroby (oczywiście SM w to nie wchodzi) i od leczenie interferonem (I tutaj tradycyjnie też moje leczenie w programie avonex nie jest objęte ubezpieczeniem). Więc.... Tylko przez moment miałam nadzieję, że coś będę miała
A tutaj...nic. Pozdrawiam

Ps. Ubezpieczona byłam prawie 2 lata przed postawieniem diagnozy
Odpowiedz
#9
W najdroższym pakiecie jest sm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
(12-11-2019, 14:16)hela napisał(a): W najdroższym pakiecie jest sm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam PZU w którym MS jest zaliczone do ciężkich chorób. Do ubezpieczenia przystąpiłam 1 lipca, diagnozę postawili mi w połowie września i nie chcą też wypłacić bo się wcześniej diagnozowałam, tylko że w żadnym wypisie nie ma nawet pół słówka o MS. Chyba pójdę do prawnika czy są jakieś szanse na wygraną
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości