Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o orzeczenie
Chyba tylko szef nie może sam siebie zwolnić.
Zawsze jest takie ryzyko, ja jestem w zarządzie związków zawodowych u siebie w firmie, to tylko mnie chroni, że w razie zwolnienia związki powinny stanąć po mojej stronie
Odpowiedz
Może zwolnić, tylko musi podać powód zgodny z kodeksem pracy, niepełnosprawność nie może być przyczyną zwolnienia.
Odpowiedz
Czy jak czuję się dobrze, leczę się, ostatnio już dawno mi się nie pogarszało, mam EDSS 1 to dostanę chociaż ten lekki stopień? Czy zbyt zdrowa jestem i szkoda zachodu?
Odpowiedz
Ja po diagnozie od razu złorzyłam wniosek i dostałam umiarkowany a wtedy nic po mnie nie było widać.
Odpowiedz
ja złożyłam po 8 miesiącach od diagnozy i mimo, że jak ktoś nie wie to nie rozpozna u mnie choroby, ale lekarz na podstawie papierów ze szpitala wystawił umiarkowany (to pewnie też zależy na jaką komisję trafisz)
Odpowiedz
To, że po mnie nie widać to mnie nie martwi Oczko Bardziej chodzi o to, że w papierach też nic ciekawego nie mam. 2 pobyty w szpitalu, diagnoza a po diagnozie w ciągu 4 lat tylko jeden krótki pobyt w szpitalu, a poza tym żadnych pogorszeń, najpoważniejsza rzecz jaką miałam - ubytki w polu widzenia dawno minęła. Nie wiem czy w tych papierach jestem wystarczająco chora.
Odpowiedz
Jak składałam papiery byłam po 1 rzucie, skalę mam 0 i dostałam lekki stopień.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Nie ma znaczenia jak sie czujesz, masz sm należy się stopień.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ok, dzięki Uśmiech Dojrzewam do złożenia tego wniosku Uśmiech
Odpowiedz
Składaj składaj, nawet po to żeby sobie ulgi w podatkach poodliczać. Po mnie w zasadzie też nie widać, chyba że pochodzę trochę za duzo to wtedy jakby się kiwam, a skala EDSS w powiązaniu z innymi badaniami aż 4,5.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości