Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o orzeczenie
#41
Piotr na tym samym szczeblu
Odpowiedz
#42
Co za niespodzianka, przyszło pismo że 15 grudnia mam komisję na szczeblu wojewódzkim. Bardzo się zdziwiłam bo jakieś 3 tygodnie temu dostałam odmową decyzję o odwołaniu Oczko
Odpowiedz
#43
(05-12-2016, 21:50)mufa napisał(a): Co za niespodzianka,  przyszło pismo że 15 grudnia mam komisję na szczeblu wojewódzkim.  Bardzo się zdziwiłam bo jakieś 3 tygodnie temu dostałam odmową decyzję o odwołaniu Oczko

Tak powinno być, to właśnie standardowa procedura. Zdziwiłem się, gdy potraktowano Cię inaczej. Może po prostu ktoś zapomniał opisać dalsze kroki w  pierwszym piśmie, które do Ciebie wysłano.
Komisja powiatowa jeszcze raz przygląda się zawsze własnej decyzji, ma możliwość zmiany. Ale zazwyczaj tego nie robi tylko śle sprawę z odwołania do województwa. Wtedy komisja wojewódzka i tu wszystko może się zmienić. Uśmiech Powodzenia!
Odpowiedz
#44
Hejka. Nie przeczytałam jeszcze całego wątku ale powiem jak było u mnie bo widzę, że nie macie wiary w otrzymanie umiarkowanego stopnia. Ja w zeszłym roku uzyskałam lekki na astmę i tarczyce - mało z tego pożytku. W tym roku jak tylko miałam już diagnozę na piśmie to złożyłam papiery o zmianę -no i przyznali umiarkowany - chociaż przyznaję się, że nie widać po mnie żeby coś mi dolegało - i jestem zdania, że trzeba próbować bo korzyści są. Raz w miesiącu muszę jechać po leki i choćby te 10 dni się przyda bo np teraz już urlop mi się kończy a mam jeszcze inne badania do specjalistów z innej beczki a na te mi nie dzadzą zwolnienia Smutny
Odpowiedz
#45
Słoneczko u nas ludzie ze stopniem umiarkowanym dostają jakieś zaświadczenie i wtedy jakby byli w pracy
Odpowiedz
#46
Gdybym wiedziała o co chodzi to kadrowej bym się dopytała ale ona raczej niezorientowana Uśmiech aczkolwiek zgłębię się w temacie Uśmiech
Odpowiedz
#47
Dziś mój wielki dzień Oczko siedzę i czekam
Odpowiedz
#48
Powodzenia, mam nadzieję, że wszystko potoczy się po Twojej myśli Uśmiech Napisz jak poszło. Choć pewnie oficjalna decyzja, tak jak w przypadku komisji powiatowych, będzie dopiero po kilku-kilkunastu dniach.
Odpowiedz
#49
Pani jak mnie zobaczyła zapytała z czym przyszłam i jak się dowiedziała to stwierdziła ok. Nawet mnie nie zbadała
Odpowiedz
#50
Ok czyli, że niepotrzebnie zawracasz jej głowę? Przeglądała dokumentację chociaż?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości