Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wiek człowieka
Cześć UśmiechByłam u lekarza,czekam w kolejce.Nagle od słowa do słowa wybuchła jakaś  awantura.Ktoś próbował się wepchnąć a ktoś nie pozwolił.Padły tam takie słowa:młoda damo jest kolejka.Na co młoda dama:proszę mnie nie obrażać nie jestem młodą damą swój wiek mam itd.
Tak mnie zastanowiło w związku z tym wiekiem.Do ilu lat można powiedzieć obiektywnie ,że jesteś młody/a a kiedy już stary.Jaka jest ta granica wieku?Pani ta okazało się miała lat 45 i była oburzona.Mówiła ,że 20 lat miała dawno.Co o tym myślicie Oczko
Odpowiedz
Człowiek ma tyle lat na ile się czujeOczko

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

[Obrazek: 60ca2bed7ed3008346c162122e415376.jpg]

Odpowiedz
(31-01-2020, 14:55)hela napisał(a): Człowiek ma tyle lat na ile się czujeOczko

[Obrazek: 60ca2bed7ed3008346c162122e415376.jpg]

Odpowiedz
(31-01-2020, 14:55)hela napisał(a): Człowiek ma tyle lat na ile się czujeOczko

To ja mam 85 Język
Odpowiedz
To chyba zależy od wieku osoby, która zwrocila tej pani uwage, bo jesli ta osoba miala wiele więcej to faktycznie 45 latka mogla byc młodą damą ha.

Ja mentalnie to zatrzymalam sie na tych 27 a fizycznie to zalezy od dnia. Raz czuje sie jak mlody bóg a raz jakbym miala faktycznie te 85 Uśmiech
Odpowiedz
Najważniejsze ile mamy mentalnie :p
Odpowiedz
Ja w lipcu skoncze 36 lat
Czuje sie na 22-25 maks
Patrze w lustro i widze 36 latke ale za cholere sie nie czuje na tyle lat
Odpowiedz
Mój mąż zawsze powtarza, że u kobiet to jest tak. Do wyjścia za mąż ma się 18 lat a jak już się ma tego męża to tylko 21 Uśmiech

Ja w kwietniu kończę 35 obecnie czuje się na więcej. Za to wyglądam na 17 Uśmiech
Odpowiedz
To ja w sierpniu 48 skończę a na 30 się mentalnie zatrzymałam.
Odpowiedz
A ja we wrześniu skończę 32 ale mój wiek zatrzymał się na 22. I tego cały czas się trzymam ha ha ha
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości