Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wstrzymany lek
#1
Cześć .Byłam na wizycie u neuro.jedna pacjentka mówiła ,że ma wstrzymany lek na sm tylko wchodziłam i nie wiem jaki.z tego co zrozumiałam to dlatego ,że są powikłania jakieś krwawienia w mózgu -jeśli dobrze zrozumiałam .słyszeliście coś może?może jesteście na tym leku -ktoś z was?nie wiem o jaką nazwę chodzi właśnie.
Odpowiedz
#2
O kurde. Ja się nie orientuję
Odpowiedz
#3
Też pojęcia nie mam co to może być za lek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
Myślę, że była by informacja GIF. Może chodziło o ostatnio wycofany Avonex. Szkoda, że nie zapytałaś.
Odpowiedz
#5
(07-02-2020, 18:41)Orchidea napisał(a): Myślę, że była by informacja GIF. Może chodziło o ostatnio wycofany Avonex. Szkoda, że nie zapytałaś.
chyba to nie to skoro twierdzisz ,że jest wycofany.z tego co pacjentka mówiła lekarz pytał czy chce dalej ten lek ale uprzedził ,że są powikłania.tak to zrozumiałam.czyli wycofany nie jest bo już by nie można go brać.

(07-02-2020, 17:38)hela napisał(a): Też pojęcia nie mam co to może być za lek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szkoda ,że lekarze nie informują nas o takich sprawach.jeden może powie a pięciu nie.a tak ktoś gdzieś coś usłyszy i ile w tym prawdy?myślałam ,że ktoś z was może miał do czynienia  i zna nazwę.

(07-02-2020, 17:38)hela napisał(a): Też pojęcia nie mam co to może być za lek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
szukałam w internecie na ten temat coś i nic nie znalazłam.jedynie co to na mi wyskoczyło -sm-prelekcja anny wojnarowskiej arendt ale nie potrafię tego tutaj wklejać.może znajdziecie.ja mam zły odbiór tej prelekcji przerywa mi ale coś tam jest o jakimś leku ale nazwy nie słyszę co ta dr mówi.jak ktoś się czuje detektywem to zachęcam .

(07-02-2020, 17:38)hela napisał(a): Też pojęcia nie mam co to może być za lek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ta prelekcja jest na youtube
Odpowiedz
#6
Może ma wstrzymany lek w sensie że duże skutki uboczne np


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#7
(07-02-2020, 20:22)hela napisał(a): Może ma wstrzymany lek w sensie że duże skutki uboczne np


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
może
Odpowiedz
#8
Może Lemtrada. W jej przypadku mogą wystąpić przypadki krwawienia do światła pęcherzyków płucnych, zawału mięśnia sercowego, udaru mózgu, niedokrwiennego lub krwotocznego, rozwarstwienia tętnicy szyjnej i lub kręgowej.
Odpowiedz
#9
(07-02-2020, 20:45)MadMax napisał(a): Może Lemtrada. W jej przypadku mogą wystąpić  przypadki krwawienia do światła pęcherzyków płucnych, zawału mięśnia sercowego, udaru mózgu, niedokrwiennego lub krwotocznego, rozwarstwienia tętnicy szyjnej i lub kręgowej.
aż strach ale nie wiem .może to to.

(07-02-2020, 20:47)basiapolk@wp.pl napisał(a):
(07-02-2020, 20:45)MadMax napisał(a): Może Lemtrada. W jej przypadku mogą wystąpić  przypadki krwawienia do światła pęcherzyków płucnych, zawału mięśnia sercowego, udaru mózgu, niedokrwiennego lub krwotocznego, rozwarstwienia tętnicy szyjnej i lub kręgowej.
aż strach ale nie wiem .może to to.
a jest ten lek wstrzymany?
Odpowiedz
#10
Basia to chyba nie chodzi o to że lek wycofują z użytku czy coś podobnego, tylko tej pacjentce wstrzymali


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości