Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie jakości życia pacjentów z SM
#1
Żarówka 
Dzień dobry,
piszę pracę magisterską na kierunku Pielęgniarstwo na temat jakości życia pacjentów z SM.
Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej badania jakości życia pacjentów z SM.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany, chętnie udostępnię wyniki z ankiety.
Dziękuję za poświęcony czas!

Ankieta zajmie do 5 minut Uśmiech

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...sp=sf_link
Odpowiedz
#2
Wypelnilam
Odpowiedz
#3
(17-03-2020, 15:25)Anka napisał(a): Wypelnilam
Dziękuję! Anioł
Odpowiedz
#4
Hej,
też wypełniłam. Mam 3 uwagi:
- w pytaniu o której godzinie musze położyć się spać ze względu na zdrowie - nie ma takiej godziny (a nie da się niczego nie wpisać), chodze spać o przyzwoitej godzinie bo rano idę do pracy a nie z powodu sm
- w kwestionariuszu dotyczącym ograniczeń fizycznych - w przypadku diagnozy sm mamy takie zalecenie żeby nie podnosić dużych ciężarów, nie robię tego własnie ze względu na przestrzeganie tych zaleceń natomiast nie są to ograniczenia wynikające z mojej kondycji/stanu zdrowia - podniesć mogę duzoOczko
- najważniejsze - jest sporo pytań o wpływ stanu emocjonalnego na różne aktywności, jak odróżnisz czy ten stan emocjonalny jest związany ze sm czy z czymkolwiek innym (choroba kogoś bliskiego, rozstanie, problemy w pracy, cokolwiek)?
pozdrawiam
Odpowiedz
#5
(17-03-2020, 18:18)JustynaS napisał(a): Hej,
też wypełniłam. Mam 3 uwagi:
- w pytaniu o której godzinie musze położyć się spać ze względu na zdrowie - nie ma takiej godziny (a nie da się niczego nie wpisać), chodze spać o przyzwoitej godzinie bo rano idę do pracy a nie z powodu sm
- w kwestionariuszu dotyczącym ograniczeń fizycznych - w przypadku diagnozy sm mamy takie zalecenie żeby nie podnosić dużych ciężarów, nie robię tego własnie ze względu na przestrzeganie tych zaleceń natomiast nie są to ograniczenia wynikające z mojej kondycji/stanu zdrowia - podniesć mogę duzoOczko
- najważniejsze - jest sporo pytań o wpływ stanu emocjonalnego na różne aktywności, jak odróżnisz czy ten stan emocjonalny jest związany ze sm czy z czymkolwiek innym (choroba kogoś bliskiego, rozstanie, problemy w pracy, cokolwiek)?
pozdrawiam
DziękujęUśmiech

Tak, pytania są na podstawie formularza WHO do badania jakości życia. Przy podsumowaniu pracy wezmę pod uwagę Pani komentarz, nie zwróciłam wcześniej na to uwagi. Dziękuje Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości