Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc
Nie wiem czy można tu na forum wrzucać takie rzeczy, ale spróbuję. Jeśli nie można to proszę o usunięcie tego postu.
Jest to znajomy znajomego, więc nie żaden nieznajomy oszust.

https://zrzutka.pl/na-operacje-ratujaca-...-niemczech
Odpowiedz
Raz tylko była Pani z sm, która próbowała na nas wymusić pieniądze na turnus rehabilitacyjny, tak jakbyśmy my byli zdrowi, potem okazało się że posty pisze jej siostrzenica chyba, a na koniec już nic nie było wiadomo, wtedy zdaje się ustaliliśmy że nie wrzucamy próśb o pomoc, tylko pytamy i wysyłany na prw ewentualnie, bo kiedy wszyscy proszą o pomoc człowiek przestaje się czuć komfortowo. Część z nas ma konta w fundacjach i zbiera sobie 1% np. Wyobraź sobie co by było gdyby każda taka osoba wrzucała tu krs itd.

Nie pamietam jaki to był wątek, może jeszcze tu jest.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
W lupce mozna znalzec watek o tej Pani Basi ale jak sie w niego wejdzie to jest napisane ze nie istnieje
No bardzo nie fajnie się sprawy potoczyły
Większego oburzeni na forum chyba nikt w nas nie wywolal
Odpowiedz
Poproszono mnie o pomoc, to pomagam jak umiem. Wrzuciłam, ale niczego nie wymagam. Jesli ktoś chce to pomoze, a wiem, że potrzebujacych jest masa. Ojciec chłopca to kuzyn mojego kolegi z pracy, obcych bym nie wrzucała.
Mam nadzieję, że im sie uda.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam nie wiem czy dobry link wybrałam ale mam pytanie czy ktoś leczy się w Bytomiu w szpitalu górniczym.?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości