Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM w Norwegii
#11
Meza jeszcze nie mam z narzeczonym chce jechac, wiec chyba bedzie problem zeby mnie ubezpieczyl. Bez sensu to wszystko jest, bo z tego by wynikalo, ze musze byc ubezpieczona i w Polsce i w Norwegii. Nie mogl ten rzut jeszcze poczekac troszke Uśmiech

Plany na Norwegie? Poprostu zyc, pracowac gdziekolwiek, jak juz pisalam na gorze chce wyjechac z narzeczonym, myslimy czy nie pojedzie sam na jakis czas, troche poogarniac.


A jak to jest z polskim posrednikiem? Ubezpiecza w Polsce i Norwegii?
Odpowiedz
#12
Nie wiem jak jest z posrednikami - nie mialem z tymi firmami stycznosci. Slyszalem i dobre i zle strony. Mimo wszystko jest to dobry start ale musicie uwazac poniewaz duzo ludzi chce sie tylko Waszym kosztem dorobic. Zanim podejmiecie decyzje o wyjezdzie przemyslcie to trzy razy. Jest bardzo duzo osob ktore chce wyjechac wiec musicie sie liczyc z ogromna konkurencja. Zeby miec szanse musicie sie czyms wyroznic, doswiadczeniem, jezykiem, kursami. Lecz w tym wszystkim chyba najwazniejsze jest to ze Norwegia jest droga jak cholera a jest jeszcze drozsza jesli finase pochodza tylko z Polski.
Odpowiedz
#13
A to chyba wszedzie Twoim kosztem chca sie wzbogacic niestety Smutny postawilismy na Norwegie, wiemy, ze drogo. Chlopak jest spawaczem moze zlapie cos fajnego, znajomego ma w Oslo. Trzeba byc dobrej mysli Uśmiech dziekuje Ci za wszystkie informacje Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości