Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sm a szczepienia Covid-19
#1
Cześć wszystkim,
 słuchajcie w związku z sytuacją coraz bardziej zaostrzonych rygorów dotyczących osób niezaszczepionych, w tym również nacisków ze strony pracodawcy chciałam Was zapytać czy sie zaszczepiliście i czy zaobserwowaliście zapstrzenie objawów SM bądź zwiększoną liczbe rzutów po zaszczepieniu? 
Lecze sie 7 lat, przyjmuje interferon, postać rzutowo- remisyjna, 7 lat bez rzutów 7 lat w remsji Boje się zburzyć ten stan szczepieniem. Covid przebyłam nawet niewiem kiedy, mam dodatnie p/ciała przeviw SarsCov
Odpowiedz
#2
Witaj Laura. Wg. Mojego lekarza szczepienie przeciw covid może wywołać większość aktywność choroby gdyż narażamy niepotrzebnie organizm na stres oksydacyjny którego nasza choroba nie lubi. Jest osoby wątek w tym temacie i tam opisane reakcje po pierwszej, drugiej i 3 dawce. Może sprawdź ? Ja również przechorowalam we wrześniu 2020, objawy grypopodobne plus zanik węchu na 1.5 dnia ( dostałam wysoka Wit C, wlew z Wit D3 i po jednym dniu wszystko wróciło do normy ). Moja aktywność choroby jest wyczuwalna natomiast nie mam wyraźnych rzutów już drugi rok. Porozmawiaj może z pracodawcą jeśli obawiasz się tego szczepienia póki co nie wprowadzili obowiązku i nie mogą. Te 3 grupy o których ciągle mówią mundurowi, lekarze , pracownicy oświaty jeszcze debatują ciągle nad zmianami w prawie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości