Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedali wszystko i zamieszkali w aucie! "Nowości", 15.08.2016
#1
Sprzedali wszystko i zamieszkali w aucie! Niesamowita historia

Gdy Maja zachorowała na stwardnienie rozsiane, wyprzedali się ze wszystkiego, by zobaczyć świat, póki jeszcze jest to możliwe. Zamieszkali w skodzie i są w podróży życia. Nie będzie trwała wiecznie, ale to teraz nieważne. Liczą się miłość i przygoda. - Maja jest twarda, nie poddaje się, damy radę - mówi Robert... przeczytaj cały artykuł
Odpowiedz
#2
Też to czytałam już kiedyś.
Odpowiedz
#3
Świetna sprawa spełniać swoję marzenia ,podziwiam ich za odwagę i tylko pozazdrościć takiej wyprawy życia Oczko
Odpowiedz
#4
Fajnie tylko tak jak piszą ona psycholog on prawnik czyli mieli kasę na to. Brak dzieci
Odpowiedz
#5
(16-08-2016, 22:28)mufa napisał(a): Fajnie tylko tak jak piszą ona psycholog on prawnik czyli mieli kasę na to. Brak dzieci

Racja Mufa na pewno mogli sobie na to pozwolić ,nie tyle kasa co brak dzieci ,bo wiadomo ze juz wtedy nie było by tak prosto .Ale jak dla mnie sam fakt że się zdecydowali itak podziwiam .Wiele osób ma możliwości a nie korzysta niestety.Myśle że nasza choroba najbardziej daje do myślenia i stawia nas w sytuacji kiedy   każda chwila jest niezwykle cenna Oczko
Odpowiedz
#6
Fajny sposób na życie mają. I dużo odwagi. Czasem też mam ochotę rzucić wszystko.
Odpowiedz
#7
(16-08-2016, 22:28)mufa napisał(a): Fajnie tylko tak jak piszą ona psycholog on prawnik czyli mieli kasę na to. Brak dzieci

To, że mieli kasę na tę podróż po sprzedaniu wszystkiego, to mnie nawet nie dziwi. Bardziej mnie zastanawia, z czego oni planują zakupić ten domek z ogródkiem, kiedy już zakończą swoje wojaże.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości