Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z moderacją - informacja
#1
W ostatnim czasie forum nie było w wystarczający sposób moderowane, za co serdecznie Was przepraszamy. Należy się Wam kilka słów wyjaśnienia…

Pandemia dość mocno pokrzyżowała fundacyjne plany. Część projektów wymagała przeniesienia, część gruntownego przemodelowania lub rozpoczęcia pracy na nowo. Nad częścią pracowaliśmy (i pracujemy) dalej, ale w okrojonym składzie osobowym.

W tej nowej, pandemicznej rzeczywistości przerósł nas natłok pracy, doba była za krótka, brakowało rąk do pomocy. Stąd pewne problemy z moderacją

Na szczęście dziś mogę z pełną odpowiedzialnością napisać, że problemy są już zażegnane. Po przerwie pandemicznej znów poszerza się nas zespół wolontariuszy, już niedługo pojawią się też zupełnie nowe osoby.

Jeszcze raz bardzo Was przepraszam za problemy, które miały miejsce.

Jednocześnie mam bardzo dobrą informację. Jesteśmy coraz bliżej premiery naszego portalu internetowego oraz zupełnie nowej wersji forum. Wobec nowych wyzwań przez cały czas szukamy osób chętnych do pomocy, np. moderacji forum, korekty tekstów, edycji materiałów graficznych etc. Zachęcam do kontaktu, gdyby ktoś chciał nas wesprzeć w działaniach.
Odpowiedz
#2
Moniko jakbym nie była atechniczna to bym chętnie pomogła.
Czekam na ten nowy portal i jestem ciekawa jak będzie wyglądać forum.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości