Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzień dobry
#1
Serce 
Dzień dobry Państwu, kłaniam się nisko!

Nadszedł ten dzień, kiedy przyszło mi napisać mój pierwszy post na tym forum. W związku z tym, tak jak obiecałam w założonym wcześniej wątku, przedstawiam się Państwu. 
Mam 28 lat i od stycznia 2018 zdiagnozowane SM. Skąd się u mnie wzięło? Cóż, mogę odpowiedzieć słowami Zenka Martyniuka "jak do tego doszło nie wiem..." Duży uśmiech
W każdym razie, od dwóch lat jestem leczona w jednej z podkarpackich placówek, przyjmuję betaferon. Samą chorobę znoszę dość dobrze. Czasem aż za dobrze, bo gdyby nie apka w telefonie i chłopak, który przypomina mi "kochanie, dzisiaj zastrzyk" chyba zapomniałabym o niej zupełnie Nieśmiały Staram się normalnie żyć, nie za wiele myśleć na temat SMu. Zdaję się na opiekę i zdanie lekarzy. Dbam o aktywność fizyczną, suplementuję vit D, w miarę zwracam uwagę o to co jem. 
Nie wiem, co więcej mogłabym dodać Duży uśmiech 
Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Odpowiedz
#2
Hej Uśmiech miło Cię poznać Uśmiech super, że cieszysz się życiem, tak trzymaj. zdrówka
As long as you fight you are the winner Serce
Odpowiedz
#3
(01-07-2020, 12:09)queenbee napisał(a): Dzień dobry Państwu, kłaniam się nisko!

Nadszedł ten dzień, kiedy przyszło mi napisać mój pierwszy post na tym forum. W związku z tym, tak jak obiecałam w założonym wcześniej wątku, przedstawiam się Państwu. 
Mam 28 lat i od stycznia 2018 zdiagnozowane SM. Skąd się u mnie wzięło? Cóż, mogę odpowiedzieć słowami Zenka Martyniuka "jak do tego doszło nie wiem..." Duży uśmiech
W każdym razie, od dwóch lat jestem leczona w jednej z podkarpackich placówek, przyjmuję betaferon. Samą chorobę znoszę dość dobrze. Czasem aż za dobrze, bo gdyby nie apka w telefonie i chłopak, który przypomina mi "kochanie, dzisiaj zastrzyk" chyba zapomniałabym o niej zupełnie Nieśmiały Staram się normalnie żyć, nie za wiele myśleć na temat SMu. Zdaję się na opiekę i zdanie lekarzy. Dbam o aktywność fizyczną, suplementuję vit D, w miarę zwracam uwagę o to co jem. 
Nie wiem, co więcej mogłabym dodać Duży uśmiech 
Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Hej , witaj na forum Uśmiech dobrze , ze choroba nie daje o sobie znac zbyt często. I najważniejsze ze masz u boku kogos bliskiego ktory Cie wspieraUśmiech moze napisz jak u Ciebie sie to zaczelo. Jakie były pierwsze objawy.. PozdrawiamUśmiech
Odpowiedz
#4
Mamy identyczny staż - ja też styczeń 2018Oczko Witaj na forum!
Odpowiedz
#5
Cześć. Uśmiech
Pozytywne podejście to podobno podstawa!
Myślałem, że na Forum tylko ja jeszcze biorę betaferon. Język
Odpowiedz
#6
Cześć. Miło Cię poznać Uśmiech
Odpowiedz
#7
Witaj serdecznie :-)
Odpowiedz
#8
Cześć Uśmiech
Odpowiedz
#9
(02-07-2020, 19:25)MarcinS napisał(a): Cześć. Uśmiech
Pozytywne podejście to podobno podstawa!
Myślałem, że na Forum tylko ja jeszcze biorę betaferon. Język
Spokojnie, nie jesteś sam Duży uśmiech oraz witam koleżankę od tematu Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości