Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
(09-12-2018, 09:01)hela napisał(a): Ja się badam w przyszłym tygodniu, zobaczymy jak moje limfocyty się mają, do tej pory trzymały się na dość przyzwoitym poziomie, niewiele poniżej normy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć Uśmiech z tej strony beciaa28, teraz jestem beciaa05. Od jakiegoś czasu mam problemy z zalogowaniem się na stronę, dlatego tak mało mnie tu ostatnio. W związku z tym postanowiłam założyć nowe konto,zeby móc tutaj z Wami być dalej, nie tylko czytać a i sie udzielać Uśmiech Dziś jest mała okazja, bo jestem po wizycie (9 miesięcy na Tec i moja morfologia jest idealna, mega się cieszę, już niedługo rok i rezonans mam nadzieję będzie równie dobry jak wyniki krwi) podniosło mnie na duchu też to,, że w centrum terapii SM w którym się lecze pierwszy raz od kad tam jezdze(bo przeważnie jeżdżę we wtorek i jest pusto) a dziś miałam okazję widzieć też inne osoby odbierające lek (młodzi ludzie, na chodzie wszyscy przyjechali samochodami-mega mnie to podniosło na duchu,bo w internecie piszą czasem takie bzdury o SM a jak widać z tym da się żyć Uśmiech dziś też  takie miłe zaskoczenie że dostałam 3 opakowania tec i nie trzeba tyle jeździć, bo chca iść na rękę pacjentomUśmiech Pozdrawiam Was ciepłoUśmiech
Odpowiedz
Też dostałam na 3m, przymierzają się do takiego wydawania już na stałe.
Odpowiedz
W Krakowie co miesiąc...Uciążliwe to, zwłaszcza jak się pracuje...
Odpowiedz
(10-01-2019, 16:01)Anna Zet napisał(a): W Krakowie co miesiąc...Uciążliwe to, zwłaszcza jak się pracuje...

U mnie to samo. Co mc jezdze po Tec
Odpowiedz
(10-01-2019, 16:01)Anna Zet napisał(a): W Krakowie co miesiąc...Uciążliwe to, zwłaszcza jak się pracuje...

Może z czasem w innych miastach i placówkach będzie taka możliwość, że będą wydawac na 3 miesiące. Też byłam zdziwiona ale wydaje mi się że jest to świeże, tak że myślę że z czasem dojdzie to do wszystkich, bo fakt takie jezdzenie co miesiąc zabiera dużo czasu. Uśmiech
Odpowiedz
Ale fajnie by byloOczko w sumie badania krwi co 3m to styknie tego jezdzeniaOczko oby tylko wszedzie tak było. Ja się dowiem pod koniec stycznia
Odpowiedz
Z drugiej strony wazne ze jestesmy w programie wiec nie ma tez co marudzic na dobra sprawe
Odpowiedz
Dobrze, że mamy refundowane, są choroby, które nie mają finansowania
Odpowiedz
Jak często wydają leki zależy jak jest kontrakt z NFZ podpisany


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Chrzanów też co mies i pewnie się to nie zmieni
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości