Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żona SMowicza
#41
Oj no wasza sprawa dziewczyny co zrobicie z waszym życiem i zdrowiem . Po prostu warto czasem zainteresować się szerzej tematem a nie ślepo wierzyć w lekarzy Uśmiech
Odpowiedz
#42
A więc zainteresuj się nauką Uśmiech
a nie szarlatanerią Oczko
Odpowiedz
#43
(21-08-2020, 21:49)2005ang napisał(a): Oj no wasza sprawa dziewczyny co zrobicie z waszym życiem i zdrowiem . Po prostu warto czasem zainteresować się szerzej tematem a nie ślepo wierzyć w lekarzy Uśmiech
Jak Ci się zepsuje samochód, to naprawiaj go u weterynarza albo fryzjera. Spójrz szeroko i nie wierz ślepo mechanikom, bo to sitwa i big mechanica. Jeśli już, to zaufaj raczej mechanikom alternatywnym, którzy naprawią silnik dolewając oleju do chłodnicy. Czytałam w internecie wiele relacji, że potem silnik chodzi jak złoto.
Odpowiedz
#44
Kończąc temat polecam tę książkę:
https://www.empik.com/factfulness-roslin...,ksiazka-p

Szuryzm mnie męczy wybitnie. Oczko
Odpowiedz
#45
(21-08-2020, 22:09)belanna napisał(a): Jak Ci się zepsuje samochód, to naprawiaj go u weterynarza albo fryzjera. Spójrz szeroko i nie wierz ślepo mechanikom, bo to sitwa i big mechanica. Jeśli już, to zaufaj raczej mechanikom alternatywnym, którzy naprawią silnik dolewając oleju do chłodnicy. Czytałam w internecie wiele relacji, że potem silnik chodzi jak złoto.

Serce
Odpowiedz
#46
(21-08-2020, 21:49)2005ang napisał(a): Oj no wasza sprawa dziewczyny co zrobicie z waszym życiem i zdrowiem . Po prostu warto czasem zainteresować się szerzej tematem a nie ślepo wierzyć w lekarzy Uśmiech
Nie przejmuj się nimi one wolą swój matrix.Szkoda czasu na jałowe dyskusje z kimś kto nie przejawia ni krzty refleksji.Czasem mam wrażenie że to forum jest sponsorowane przez Big Pharmę a troliczki są tu po to by uświadomic tym z otwartym umysłem że tylko ślepa wiara w medycynę akademicką przyniesie cudowne ozdrowienie.

Wysłane z mojego JDN2-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#47
(21-08-2020, 21:49)2005ang napisał(a): Oj no wasza sprawa dziewczyny co zrobicie z waszym życiem i zdrowiem . Po prostu warto czasem zainteresować się szerzej tematem a nie ślepo wierzyć w lekarzy Uśmiech

Moim zdaniem temat należy zamknąć bo to jest przysłowiowe kopanie się z koniem, w tym wątku dowiedziałem się takich "mądrości" jak np

- neurolog badawczy UNIFESP do którego jeżdzą (lekarze z całego świata na szkolenia) to szarlatan i nie warto sobie głowy nim zawracać

https://www.thisisms.com/forum/viewtopic...57&t=27159

- udokumentowane setki przypadków duzej poprawy zdrowia poparte skanami MRI oraz filmikami takim jak np ten:

przed

https://youtu.be/Mb8mJ-L16Ik?t=69

po

https://youtu.be/Mb8mJ-L16Ik?t=351

...to są głupstwa niewarte uwagi , a opinie tych pacjentów i ich relacje to anegdoty

Zastanawia mnie w takim razie po co tacy ludzie wchodzą na to forum Cwaniak , skoro to co ktoś pisze to wg nich bzdury i anegdoty (przecież forum pełne jest ludzkich relacji które wg nich to głupoty i szkoda na nie czasu) Szczęśliwy
Odpowiedz
#48
Jak mi się zepsuje auto to najpierw się zastanawiam czemu się zepsuło a nie jadę z nim do bylejakiego warsztatu - to po 1. Po 2 moj mąż się tym zajmuje mimo że mechanikiem ale to zazwyczaj przede wszystkim kwestia umiejetnosci i chęci. Po za tym im droższe i nowsze mamy auto tym niestety jest ciężej - tak tak dziwny paradoks niby ma się żyć łatwiej wszystko ma nam ułatwiać życie do minimum a jak się zje...ie to już konkretnie niewiadomo od czego zacząć naprawianie. W wielu przypadkach trzeba zacząć od części pierwszych.

Roberto1977 oraz ChrisM - jedno jest pewne łatwiej ludzi oszukać aniżeli udowodnic im że zostali oszukani - ot cała prawda.
Czasem żałuję że wróciliśmy z mężem do ojczystego kraju bo za granicą w Niemczech wielu lekarzy z Dr. może wypowiadać się i dokształcać w swoim zawodzie jak im się żywnie podoba. Wielu już właśnie zmieniło praktyki lekarskie i nie traktuje kortyzolu jako cudowny lek na całe zło. W Polsce za wolność słowa zazwyczaj lekarze tracą zdolność do wykonywania zawodu Uśmiech jak chociażby w ostatnim czasie Pani doktor która publicznie wypowiedziała się odwaznie na temat fałszywej pandemii. Niech każdy robi że swoim życiem i zdrowiem co uważa za stosowne ja pozostaje w dalszym ciągu bez tych cudownych "leków" beta tecfi itp i jak narazie mam się coraz lepiej Uśmiech

ChrisM Dr Wahls to też szarlatan i tysiące przypadków ozdrowienia osób chorych na SM to bzdura przecież bo nie ma na to badan naukowych medycznych -zwal jak zwał Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości