Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drętwienie i mrowienie
#11
Mi neurolog przepisał Gabentynę ponieważ mam zmiany w odcinku szyjnym rdzenia kręgowego i one powodują zaburzenia czucia w dłoniach i dosyć silny ból. Biorę 900mg na dobę i dolegliwości zmniejszyły się.
Odpowiedz
#12
U mnie ostatnio często powtarza się uczucie "mrówek" na torsie. Ale mija samo po kilku godzinach. Neurolog mówi, że to wynik starych zmian, które uaktywniają się w wyniku zmęczenia. Żadnych leków nie dostałem.
Odpowiedz
#13
Czy ktoś słyszał/stosował coś na przeczulice/mrowienia/drętwienia/uczucie przypalania ale żeby było w innej formie niż doustna? Lek boi się o mój żołądek A ja już od 2 tyg się męczę
Odpowiedz
#14
Ja dostałam zastrzyki z witaminami z grupy B. Nie było od razu efektu ale z czasem takie problemy coraz rzadziej się pojawiały.
Odpowiedz
#15
Jesli chodzi o mrowienie u mnie, to mialem kiedys mrowienie w prawej stopie utrzymywalo sie okolo 2 miesiecy, po czym przeszlo samoistnie, natomiast dretwienie konczyn mialem bardzo silne jednak aby do tego doszlo musialem przez jakis czas trzymac zalozona noge na nodze,np podczas ogladania telewizji musialem utrzymywac wyprostowana noge przez kilka minut poki odzyskaem nad nia kontrole, na chwile obecna dretwienia rowniez nie mam. Tak wiec u mnie np niektore z objawow mijaja samoistnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości