Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadchodzą Święta
#71
Yasmina, dziękuję ogromnie za napisanie, że są strony/aplikacje z przepisami - na fb już obczajam Uśmiech

Z frytkownicy jestem bardzo zadowolona choć na razie tylko warzywa w niej robię, ale i tak to moja najlepsza decyzja zakupowa ostatnich lat Uśmiech Rozkręcę się z innymi przepisami z czasem.

Mam Tefal Easy Fry&Grill Deluxe, a Ty Phillips?
Odpowiedz
#72
I Kochani moi minął rok i znowu mamy święta - jeszcze 3 dni i spotkamy się wszyscy rodzinnie przy stole wigilijnym. Wiem, że nie wszyscy przepadają za tym, ale przecież to nasza tradycja. Czasami zastanawiam się co aż tak bardzo zmieniło nasze podejście do świąt. Na pewno pamiętacie, że dawniej było jakoś inaczej, bardziej radośnie, rodzinnie, odwiedzało się dziadków, ciotki, były rozmowy, prezenty... Czy to nieubłagany czas tak wszystko zmienił? czy codzienność i zmęczenie nie pozwala nam cieszyć się tak, jak dawniej? czy wyrośliśmy z dziecinnej radości? Zawsze powtarzam, że dzieciństwo kończy się w momencie, gdy przestajemy wierzyć w Św. Mikołaja. Smutne to jest, że właśnie wyrośliśmy z tej dziecinnej beztroski. Ale to tylko takie moje przemyślenia, które i tak nie zepsują mi świąt, bo jak co roku bardzo na nie czekam.
Choinkę już mam ubraną, gwiazdy świecą w oknach, wszystkie ozdoby poustawiane, prezenty kupione. Na kolacji będzie 8 osób, zabraknie mojej mamy, ale i tak wierzę, że będzie z nami...
Potrawy, jak co roku tradycyjne, ale tym razem będzie jeszcze łosoś w jakichś tam przyprawach, ale to już zrobi mój mąż.
Kochani, życzę Wam samych radości i spokojnych Świąt Serce

[Obrazek: Radosnych-wi-t-Bo-ego-Narodzenia-1408.gif]
Odpowiedz
#73
Wydaje mi się, że ta ciągła gonitwa za czymś, za pieniędzmi, za lepszymi ciuchami samochodami i wszystkim innym trochę nas zgubiła. Ja się cieszę, że już są święta. Może do końca tak ich właśnie nie czuje, ale cieszę się bardzo, że spotkamy się ze wszystkimi na raz. Mimo, że z rodzicami widzę się często. Choinki jeszcze nie mam (stoi w piwnicy). Pewnie jutro ja przyniosę.

Również że że Wam spokojnych, radosnych Świąt spędzonych z najbliższymi.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#74
Najlepszego dla Was! Uśmiech

Ja będę sobie świętował Przesilenie Zimowe. Język
Odpowiedz
#75
Szczodrych godów życzę, niech się Wam darzy bez końca Uśmiech
Odpowiedz
#76
Ach Akinom głowa do góry, i Yasmina ma rację czasem warto postawić na swoim. Życzę wam wszystkim wesołych świąt i spełnienia marzeń. U nas świerk srebrny w donicy, po świętach do ogrodu, reszta zupełnie normalnie.
Odpowiedz
#77
[Obrazek: szczesliwego-nowego-roku-2024-gif.gif]
Odpowiedz
#78
Szczęśliwego Nowego Roku.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#79
Zeby byl lepszy od 2023.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości