Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objawy...
#1
Witam. Mam pytanie od tygodnia mam dziwne objawy mrówek w obu rękach dokladnie w opuszkach palców. I uderzenia goraca pod lewa stopa podczas chodzenia. 
Miałem robione mri głowy z kontrastem rok temu i wyszło czyste. 
Miałem wiele innych badań krew. Tarczyca serce. I to mri głowy. 2020 w 2018 również Miałem mri i też było ok. Natomiast zacząłem się zastanawiać czy teraz prY tych objawach mam się bać czy to sm. Nie jestem zmęczony itp. Mam dokladnie te mrowienie od tygodnia są one caly czas..dziękuję za pomoc
Odpowiedz
#2
A z jakiego powodu miałeś mri wcześniej robione?
Odpowiedz
#3
Profilaktycznie. Bez objawow
Odpowiedz
#4
(17-03-2021, 21:13)Czapel1988 napisał(a): Profilaktycznie. Bez objawow
A co Cię skłoniło zrobić akurat MRI głowy?
Odpowiedz
#5
Warto robić badania profilaktycznie 
Może to inna choroba, a nie najgorsze przypuszczać  Uśmiech
Dobrze ,że nie ma w głowie zmian .
Odpowiedz
#6
Ponieważ zawsze miałem fioła na temat tętniaka ze mogę mieć itp i zrobiłem mri z kontrastem w marcu 2020 i potem we wrześniu 2020 angio mri.
I teraz mam te drętwienia czy bardziej mrowki w palcach i boję się że może to być sm i nie wiem czy mam znowu robić mri?
Odpowiedz
#7
(17-03-2021, 23:39)Czapel1988 napisał(a): I teraz mam te drętwienia czy bardziej mrowki w palcach i boję się że może to być sm i nie wiem czy mam znowu robić mri?

Hmmm, a może to coś od kręgosłupa? Może w tym kierunku sprawdzić?
Odpowiedz
#8
Moze to brak elektrolitów? przede wszystkim magnezu, potasu, wapnia i sodu oraz witaminy B12.
Odpowiedz
#9
Od wczoraj zacząłem suplementacje. Takze nie wiem czy narazie suplementowac przez 2 tyg i jak nie przejdzie to zrobić mri. Czy odrazu robić kolejne mri. Tak jak mówię nie wiem jaka jest możliwość jak mialem rok temu mri z kontrastrm i w wrześniu tez mri angio ale zakres istot białych itp tez byl i było ok to czy teraz mize coś się pojawić.
Odpowiedz
#10
Nie. W grudniu mialem też badanie dna oka I było ok.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości